Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a fitymámon A fitymámon...

Mi ez a fitymámon A fitymámon 3-4 csoportban néhány sárgás fehéres pont van?

Figyelt kérdés
A fitymámon 3-4 csoportban néhány sárgás fehéres pont van mint a makkon körben ez mi valami fertőzés vagy mi? Nyugtasson már meg valaki mert nagyon beijedtem.
2011. ápr. 4. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen?

[link]


Akkor ártatlan. Persze, ha egy urológus, vagy bőrgyógyász látja, az sosem árt.

2011. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen de ettől sokkal de sokkal kevesebb van belőle csak akkor látszik ha nagyon széthúzom ott a bőrt
2011. ápr. 4. 16:53
 3/8 tetris ***** válasza:
A képet megnézve nekem rögtön az ugrott be, hogy gomba. Semmit sem veszítesz, ha megmutatod egy orvosnak. Ha tényleg ártalmatlan, akkor legalább mostantól nem idegesíted magad miatta. Ha viszont tényleg gomba, akkor legfeljebb meggyógyítanak.
2011. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az általam linkelt képen nem gomba van. Mindenesetre ha hirtelen jelent meg, akkor lehet egészen más oka is hasonló elváltozásnak.
2011. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor jelent meg mert nem nézegettem annyira :D
2011. ápr. 4. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Hali!


Sajnos ez megint olyan dolog, mint a szellemjárás: mindenki beszél róla, de senki sem látja. Nagy vszséggel tökártalmatlan Fordyce-pöttyök ezek, amelyeknek semmi szerepe nincsen, de hogy most ott vannak-e vagy sem... lényegtelen.


Az első hozzászóló által belinkelt képen egy 22 éves férfi -- első látásra rövidnek tűnő -- vitorlás fékje alatt eme pöttyök tömkelege mintegy foltot alkotnak (Fordyce-folt), amelyek a nők szeméremajkain is előfordul6nak a szeméremtesten. (A szöveg is írja, meg én is így ismerem.)



A lényeg az, hogy ez sajna meg kell mutatnod egy hozzáértőnek, ha vmiféle választ akarsz a kérdésedre. De ami sztem magától értetődik, egy bőr- és nemibeteg gondozóba nyugodtan elme7sz, és megnyugod6sz. Szégyellni meg ne szégyelld magad emiatt, nem gáz oda elmenni. :-)


Korod mennyi?


Üdv: EE

2011. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
17 leszek nemsokára de fater azt mondta ez nem betegség
2011. ápr. 4. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert ez NEM is betegség, még csak NEM IS rendellenesség... :-)

De azért megnézettet7néd, ha aggaszt... Én is elmegyek a dokihoz, ha vmit furcsállok, ill. zavar, de nem tudom az okát, vagy a miértjét...! dO.ob


Üdv: EE

2011. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!