Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A likamnál van egy pont ahova...

A likamnál van egy pont ahova hogyha tusoláskor erős sugárral spriccelek elkezd szúrni, mi lehet?

Figyelt kérdés

már vagy 1 éve van ez így


2 hete voltam dokinál aranyér gyanúval. de azt mondta hogy nekem nincs aranyerem,azóta már adtam kakimintát, abban nem volt vér,de néha 2-3 hetente(ez is már kb fél éve van) látom hogy a wc papír véres egy kicsit


viszketés is szokott lenni.és van hogy ha nem kaksizok akkor egész nap érzem azt a kakilóingert.ha elmegyek wcre akkor már nincs


kezdjek parázni hogy valami komoly bajom lehet?


félek hogy nem fognak komolyan venni az orvosok.

17f


2011. aug. 4. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

néha mindenkinek bereped egy kicsit ha nagyobb vagy keményebb a kaki.

szerintem semmi komoly bajod nincs.

lehet olyan hogy amikor még kicsit az aranyér, visszahúzódik és pont akkor amikor nézi a doki nincs ott, aztán újra kijön egy kicsit.

ne aggódj miatta szerintem nagyon, csak akkor kellene orvoshoz menni amikor van a probléma nem két héttel utána.

2011. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

pedig néha.nagyon parázok tőle hogy mi a sz.r bajom lehet:S

szüleimnek is beszélek néha róla de nagyon kellemetlen.

2011. aug. 4. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Szarminta, és szarsz, nem kaksizol. VILÁGOS?!


Vagy mehetsz a nők egészsége topikba ... -.-

2011. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szarminta és szarok megértettem főtörzsőrmester.
2011. aug. 4. 23:26
 5/8 anonim ***** válasza:
pecsételő vérzés?
2011. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jah.nem sok de pecsétel
2011. aug. 5. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Én testápolót ajánlok rá és wc-papír mellé nedves kendőt, azt nem tom mitől van, de lehet hogy felsértetted valamivel, de ha az orvos nem mondott semmit akkor no para.
2011. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

..kb 1 éve érzem már hébe hóba. kondiztam is előtte de jött ez a sz.r és azóta tökre nincs kedvem sportolni:\


minden sz.rás után megmosom.na mind1 még járkálok dokihoz remélem elmulasztja

2011. aug. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!