Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet ezzel csinálni?

Mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szerettem volna lefeküdni. nekem ő volt az első és egy pár perc után elélveztem. Mit lehet csinálni ezzel? segítsetek!
2011. ápr. 4. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől nem kell megijedni. Általában így van első alkalommal, főleg 20 éves kor alatt. Idősebb korban is előfordul, ez viszont már lehet "beteges" - korai ejakulációnak hívják. Hogy mit lehet ellene tenni? Sok maszturbálás, hogy megszokd az ingereket, illetve ha már van barátnőd, akkor egy őszinte "te vagy nekem az első" aztán együtt gyakoroljatok. Ha nagyon ragaszkodsz a szexhez, akkor pedig csináld azt, hogy közben nem éled bele annyira magadat (ne gondolj közvetlenül az ingerlésre). Ez lehet, hogy a lánynak kellemetlen, hogy nem vagy ott 100%-ban, de ha megmondod neki, hogy az ő érdekében van (hogy jó nagyokat élvezzen:) ) akkor szerintem megérti. A másik amit tehetsz: ne akarj egyből "bemenni", hanem az előjáték során nyelvvel, ujjakkal kényeztesd a barátnődet. Kezd finom csókokkal az egész testén, végig mindenhol, rendre kihagyva a melleket/nemiszerveket. Lassan közelítsd meg őket, először gyengéden, aztán erősebben. Közben pedig mindig FIGYELJ arra, hogy mik a reakciók. Ha a barátnőd gyakorlott (több pasi, több maszti) akkor jelezni fogja, mi a jó neki.
2011. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a korai magömlés, egyszerűen az elsöprő erejű élmény is lehet az oka. Az óvszer sokak szerint segít (ha nem "ultravékony"), és az idő is... A szeretkezés nem csak a behatolásból áll, ha a barátnőd ráhangolódására (is) figyelsz az előjáték alatt és utána is, biztos nem okozol neki csalódást.
2011. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és köszi a válaszokat
2011. ápr. 4. 16:46
 4/4 tetris ***** válasza:
Jaj, drágám! Ezzel szinte minden férfiember így van! Ezen kár is fennakadnod. Nyilván már ki voltál nagyon éhezve, plusz a leányzó is igencsak csábos volt, így hát a történteken aztán nincs is mit csodálkozni. Nyugi, nincs semmi baj veled, tök normális vagy!!!!!!!
2011. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!