Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiszáradás, piros pöttyök? Mitől?

Kiszáradás, piros pöttyök? Mitől?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Kb minden harmadik szeretkezés után (főleg ha kissé ki is voltam száradva)égető érzést érez, valamint elkezdenek piros pöttyök megjelenni a fitymáján (amik néha ki is sebesednek) és kiszárad a hímvesszője, úgy hogy ki is repedezik. kb 6-7 nap mire meggyógyul neki. Mi lehet a probléma? Voltam orvosnál és nálam elvileg semmi probléma, és mint mondtam nem minden szeretkezés után fordul ez elő.

Akinek hasonló tapasztalata volt, kérem írja le és hogyna kezelte? Mert neki az orvosok csak kiszáradásra adtak krémet. Én mondtam neki hogy kenje körömvirágkrémmel, most canestennel keni.

Várom válaszotokat!


Üdv: N


2011. ápr. 9. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
mindketten elbattyogtok a bőr- és nemibeteg gondozóba és kiderül...
2011. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vettek kenetet? Abból kiderülne, ha valamilyen fertőzés áll fenn. Akkor viszont mindkettőtöknek kellene kezelés.

A Canestennek semmi értelme, ha nem gomba.


Óvszert használtok? Intim higiéniára figyeltek?

2011. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem használunk óvszert, mert fogamzásgátlót szedek.

Természetesen figyelünk a higiéniára, ez alap.

2011. ápr. 9. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:

A kiszaradas es a piros pottyok ("hamlas, apro sebek") nala korabban - elotted- nem jott elo? NEked nem volt korabban hasonlo?

Alapvetoen en most azt mondanam, hogy siman lehet egy gombas fertozesetek, ami akkor kap langra, ha serul a nyalkahartya szex kozben. (--> csokken a vedelem-->fertozes)

Lehet egy sima gombas fertozes, lehet akar egy herpesz is.

Mindenkeppen menjen el urologushoz, ha lekgozelebb elojon. Es te is, nogyogyaszhoz, amikor megvan. Fontos, mielott mentek, ne mossatok meg magatokat, mert akkor a doki semmit nem talal.

Valsz egy antibio / vagy gombaelleni kezeles helyreteszi a dolgot. Es szanjatok eleg idot az elejen arra, hogy megfelelo allpotba kerulj.:)

2011. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálam semmi jele, hogy bármi probléma lenne. Előttem nem volt neki ilyen, ez Balatoni nyaralásunk után kezdődött.

Utánanéztem és vettem Canesten 3 napos kúpot, ami vény nélkül kapható, szerintem megpróbálom ezt, és amint előjön ez a dolog megint, akkor együtt megyünk orvoshoz.

2011. ápr. 18. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!