Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos babám bőrén...

3,5 hónapos babám bőrén kiszáradás szerű, érdes foltokat találok (lábán és a könyökén). Látszani alig látszik, nem is piros. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ekcéma.Vannak rá jó krémek,testápolók.
2009. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk is volt, és az orvos unguentum hydrosumot adott rá, az elmulasztotta. most 10 hónaposan megint előjött, megint azzal kenem. érzékeny a bőrük nagyon.
2009. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ekcémára tippelek, az enyémnek is volt. Most 8 hós és már kinőtte.
2009. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hideg allergia.Az én bőröm gyerek korom óta ilyen ősszel télen,és a gyerekeimé is.
2009. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem atópia(ekcéma) az én fiamnak is 3 hónaposan jött ki a gyerek orvos adott rá kenöcsöt félévente belobban akkor lekezelem de a 2 év alatt talán 3x kelett.E vitaminos testápolót írt fel még a gyerek orvos.

Mutasd meg a dokinak.

2009. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És azt nem tudjátok, hogy mitől lesz valaki ekcémás?
2009. okt. 29. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

3hós babám bőrén több helyen száraz foltok vannak. Nem piros, csak száraz a tapintása. Mi lehet ez?

Kézfején,lábfején,vádliján..stb.

Hasonló valakinél?

A kérdés kiírásának időpontja: 10-11 18:52

Szeretnéd, hogy a kérdésed a kategórialista elejére kerüljön, mert nem kaptál még rá kielégítő választ?

Ha eltelt 36 óra azóta, hogy utoljára választ kaptál a kérdésre, akkor itt egy linket találsz, amire kattintva kérdésed újra legelőre helyezheted. A kérdés addig a kategóriáján belüli kérdéslista élén fog szerepelni, amíg el nem telik 36 óra, vagy a limitált kiemelt hely miatt más felhasználók kérdései ki nem szorítják onnan. (Utóbbi esetben sem tudod majd 36 órán át újra kiemelni kérdésedet, vagy másikat ebből a kategóriából.)

Kérdés kiemelése!


A válaszok

Válasz Az egyikemnek volt, a klórra volt allergiás. Egészen kifehéredő, hámló foltok. 1 éves korára kinőtte.


Hasznos volt számodra ez a válasz? Hasznos Félig-meddig hasznos Nem hasznos


A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-11 18:57

Válasz Szia! Nekünk is voltak száraz területek a bőrén 3-4 hónapos kora körül.A fürdővíztől.Nekünk a gyerekorvos írt fel egy citromos illatú krémet.A nevét sajnos már nem tudom megmondani, de szerintem mindenképpen a gyerekorvost kérdezd meg. Vagy ha gondolod előtte próbáld meg a fürdetés utánni babaolajozást.

Jó egészséget!


Hasznos volt számodra ez a válasz? Hasznos Félig-meddig hasznos Nem hasznos


A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-11 19:42

Válasz Nekünk a Gabi fürdetőtől lett ilyen. Dokinéni írt fel fürdetőkenőcsöt. 1 hét alatt helyrejöttünk.


Hasznos volt számodra ez a válasz? Hasznos Félig-meddig hasznos Nem hasznos


A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-11 20:50

Válasz Mi gyógyszertéri fürdetöt használunk,de mégis vannak ezek a száraz területek. Minden fürdés elött letörlöm gyógyszertári olajjal,majd rákenem a fürdetöt,ezután fürdetem,remélem segit. A füle mögött már helyrejött igy a bör.


Hasznos volt számodra ez a válasz? Hasznos Félig-meddig hasznos Nem hasznos


A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-12 07:34

Privát e-mail a válasz írójának

Szeretnél értesülni róla, ha erre a kérdésre új válasz érkezik?

(Ha igen, jelöld be a négyzetet a szöveg előtt, és e-mail címedre levelet küldünk róla! Naponta egy levélben kapod az összes bejelölt kérdést, amire válasz érkezett.

Figyelem! Ha a Hírleveled oldalon kikapcsoltad egyben az összes kérdésfigyelődet,

ez a beállítás hatástalan lesz!)

Ha úgy gondolod, hogy szükséges, most kommentálhatod a kérdésed vagy a kérdésre érkezett

2009. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!