Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Stressz okozhat impotenciát? 14/F

Stressz okozhat impotenciát? 14/F

Figyelt kérdés
Most vagyok túl az első szerelmen, ami egy b*romi nagy csalódás volt, és már közben is elég furcsa dolgokat tapasztaltam: régebben ha haveromhoz átmentem, mindig mutogatott playboy magazint, meg hasonlókat és amiket az újságban láttam, felizgatott + ha láttam strandon egy bikinis csajt arra is. Viszont amíg szerelmes voltam, a bnőmön kívül senkire... És most, hogy vége, még mindig ez van. De csak merevedés, magömlésem már nincs 2 hónapja. Mi ez?
2011. aug. 4. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, a stressz okozhat impotenciát, de te ettől nagyon messze vagy. Impotencia = merevedészavar.

Majd lesz másik barátnőd, és minden rendbe jön.

2011. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok fiú mesélte nekem,hogy amikor szerelmes volt csak a bnőjére izgult fel..:) majd,ha elmúlik a nagy szerelme minden rendbe jön szerintem..
2011. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elmúlt... de még mindig.
2011. aug. 4. 14:29
 4/9 chuckyhawk ***** válasza:

Szerintem te a szerelmes fajta vagy,mint a filmeken.

Lehet,hogy olyan a lelki világod,hogy érzelmek nélkül nehezebben vagy nem izgulsz fel-nem lesz magömlésed,nem élvezel el!

Gyorsan keress egy csajt,szeress bele és ha még mindig ez van,akkor irj megint!

2011. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ezelőtt a lány előtt minden normális volt!
2011. aug. 5. 20:42
 6/9 chuckyhawk ***** válasza:

Pont ezért írtam hogy filmes hős szerelmes fajta vagy :D

Az első szerelem komoly nyomot hagy az emberben.

Vagy visszamész a csajhoz,vagy vársz még egy kicsit.Ezek szerin még nem vagy kész a következő kapcsolatra,még ha ezt te nem is így érzed.

Ez az én véleményem!!!!hangsúlyozom hogy az enyém,de leht hogy más majd máshogy látja.

Mondjuk ezért van itt ez az oldal,hogy több nézőpontot is megismerj!!

Szerintem csak türelmesnek kell lenni!

Ja és a kérdésre a válasz!Igen okoz impotenciát,de nem hinném,hogy ilyen fiatal korban túl gyakori lenne.

Én 26vagyok.rengeteg stressz ér,de a tesztoszteronom mindig győz!

2011. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy maszturbálsz, de csináld ezt:


ellazulsz, mondjuk fürdés után, közben, és utána úgy csinálod, hogy csak magadra meg az érzésekre figyelsz, amiket magadnak okozol, nem nézegetsz képeket, nem álmodozol csajokról képzeletben, csak te vagy meg a tested

és ne csak a farkad huzogasd, fedzed fel a golyóid minden egyes részét, a tested minden porcikáját

még elég fiatal vagy, szal nem késtél le semmiről, és impotens sem vagy

2011. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még sosem hokiztam...:S
2011. aug. 7. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor eddig hogy volt magömlésed


éjszakai, spontán?


akkor hokizz

nem vagy impotens, hidd el

2011. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!