Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha szappannal mosom az arcom...

Ha szappannal mosom az arcom szárítja majd a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Elég pattanásos vagyok és érdekelne, hogy ha szappannal mosom meg reggel és este akkor segít-e majd.
2011. ápr. 13. 19:18
 1/10 anonim válasza:
100%
szerintem sima szappant ne,csak ilyen holt-tengerit vagy pattanásokra
2011. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha arcraesel messzebbre csúszol tőle és ez elég poén, de a pattanásokra inkább az akneroxidot ajánlanám
2011. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
www.dermahelp.hu
2011. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
igen de utána jobban kipattog....főleg ha fiatalabb vagy....ördögi kör.. a szappan nem alkalmas
2011. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A szappan nem segít.
2011. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Este lefekvés előtt kend be fogkrémmel és csak reggel mosd le,nekünk nagyon bevált.
2011. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne hogy bekend fogkrémmel te hülye vagy???

Az oszt.társam is bekente és ilyen fekete sz@r volt az arcán ilyen heg szerűség és undorító volt

2011. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 16 éves lányom és egy 17 éves fiam,évek óta csak fogkrémmel kezelik a pattanásokat és gyönyörű a bőrük.A legolcsóbb gagyi fogkrémeket szoktam nekik venni a százasban erre a célra és soha nem volt még bajuk tőle.
2011. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az orvost ajánlotta : Zineryt de szerintem csak receptel kapható
2011. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a fekete szappant ajánlom, reggel-este minimum félórára fent hagyod a bőrödön és már az első használat után lehet látni a külömbséget.:)Csak a kozmetikusoknál (ha már ott jársz kezeltesd is le az arcod) kapható, én 100ml-t vettem 5ezer forintért. Meg talán a bőrgyógyásznál is lehet venni de az nem biztos. És ha ez sem használ akkor a bőrgyógyász ír majd fel gyógyszert.:) Remélem segítettem!

2011. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!