Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem lesz baja a péniszemnek...

Nem lesz baja a péniszemnek ha nudista strandra megyek és napozok? 16f

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha olyan vízbe mész amiben hemzsegnek a piranhák akkor lesz.
2011. ápr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem értelek. Szerinted mi baja lenne?
2011. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a piranháktól tart.
2011. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
max leég, hogy ha nem kened le naptejjel. XD
2011. ápr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak azért mert már annyira rossz dolgot hallotam a napról...Bőrrákot okoz,rádió aktiv sugarakat ad le stb...De viszont olyan kellemes mesztelenül kint feküdni
2011. ápr. 22. 08:23
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Jaaaa!! Hát képzeld a bőrrák az arcodon is kijöhet.
2011. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Jó, de a arc és egyéb lényegtelen elem nem érdekli, csak a drágassszágát védené meg:-)
2011. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Bazzmeg...ez már betegség, hogy ennyire hülye vagy.
2011. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemen volt egy oktatóm, aki elmesélt egy történetet, amikor egy csapat diákkal kiment Jugóba. Elkeveredtek egy nudista strandra, és látták, hogy mindenki zsepivel takarja a micsodáját napozás közben. Na gondolták, ők bizony nem fognak itt szégyellősködni.

Amikor a nap végére pecsenyepiros lett mindegyiküknek már másképp látták a kérdést. Annyira fájt, hogy sokan el is mentek orvoshoz, hogy írjon rá valamit. Csinos fiatal doktornő volt.

Az oktató ment előre, és elmondta miről lenne szó, és kért kenőcsöt rá.

Nem úgy van az, a doktornő mondta , hogy ő bizony látni szeretné. Itt már egy kicsit másképp volt a szeméremmel, de hát gondolta, legyen, aminek lennie kell.

Doktor néni megnézte majd írta a kenőcsöt. Ekkor mondta az oktató, hogy itt vár kint még húsz diák, nem lehetne nekik is felírni.

-Ne úgy van az, látatlanban nem írok fel semmit!


Szóval a napozással vigyázz.

2011. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bennem is fölmerült már, hogy pl a makk mennyire bírja, hogy napon van, nem hiszem, hogy erre lett kitalálva... a szabad levegőn se érzi jól magát (pl az enyém) és ezért én inkább nem is megyek ki napra, mert hasonló félelmeim vannak, mint a kérdezőnek


A zsebkendős megoldásra még nem gondoltam, nem is láttam ilyet

2011. ápr. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!