Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem gond ha ott is szőrös?

Nem gond ha ott is szőrös?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 15 vagyok, nincs problémám csak annyi hogy a szőrzet nem csak körülötte van, hanem a péniszem bőrének az alsó részén. Ez baj?
2011. ápr. 23. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
nem baj, csak igénytelen
2011. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van ott is. Ez nem igénytelenség, ez természetes.

Valaki csupaszon, valaki szőrösen szereti...

2011. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ismerem ezt én is, a kis sunyi szőrszálak kúsznak felfelé. jobb ötlet híján le szoktam őket is csapatni borotvával
2011. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Természetes. Borotváld le úgy higiénikusabb és szebb lesz.
2011. ápr. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez normális,valakinek ott is nő,valaki eleve szőrősebb,valaki meg nem.De tök csupaszra ne borotváld le magad,mert az nem férfias.A lányok véleménye is eltér,náluk azt mondják valami maradjon,mert az férfiasabb,inkább fazonra vágd.De csak akkor vágd ollóval le,vagy borotváld a szőrőd ha te érzed úgy hogy azt szeretnéd,ne mások miatt,mert annak nincs érteleme.Valaki meg azt szereti minden szőr meg van.És nem igénytelen egyáltalán,az igénytelen aki nem tisztálkodik,meg bűdős.
2011. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!