Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy még nincs spermám?

Normális hogy még nincs spermám?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. És még nincs rendes spermám hanem még ez az átlátszó cucc, előnedv.

Kisnövésű vagyok.

Meg állítólag törpehere szindrómám van, de mikor maszturbálok rendes menyiségbe jön az előnedv.


2011. ápr. 24. 00:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hát nem. szerintem nem normális.

de lehet a heréid miatt, vagy van olyan is hogy valaki később érik meg. de csak azért mondom hogy vannak 13 éves gyerekek akik már szexelnek .

2011. ápr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges az, hogy későnérő vagyok.Már ezt sokan mondták. Amúgy nem teljesen átlátszó hanem ilyen fehéresátlátszó.De pont most olvastam hogy valakinek is ilyen és annak már van 1 fia.
2011. ápr. 24. 00:47
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen uis nincs, hogy "törpehere-szindróma"! A másik topikban pedig -- mivel ezt a kérdést a fórumon már sokadszor tették fel és már unja mindenki -- az első hozzászóló nagyon szépen beetetett, (kihasználva a tudatlanságodat ill. abban bízva, hogy magadtól is rájössz arra, hogy valójában NINCS PROBLÉMÁD,) te viszont nem vetted a lapot, nagy naivan bevetted a mesét. Ezért tartasz ott, hogy kiírtad ezt a kérdést is.


Előszöris ne higgy el mindent, amit mondanak neked, mert így saját magadat is hülyére veszed, amellett, hogy mások is hülyére vesznek. másrészt, kevesebb valóvilág, és szappanopera, mert ezek csak elbutítanak, és több olvasás!



És most a problémádról:

1.) Nem tudni, pontosan miben nyilvánul meg az, hogy "kisnövésű"!?

_ Milyen magas vagy? Hány kiló és milyen testalkatú?

_ Úgy érted, hogy "nemileg fejletlennek" érzed magad? Ha igen, miben érzed magad fejletlennek?

_ A serdülőkori változásokból eddig mit tapasztaltál magadon?

_ A fütyid nőtt-e ill. vastagodott-e azóta, hogy elkezdtél fejlődni?


2.) Ondó

Ez az "átlátszó cucc" ez milyen állagú, ha megfogod?

_ Csak klasszikusan szétfolyik, vagy esetleg nyúlós, ragacsos?

_ Csak úgy simán kifolyik, vagy kispriccel, esetleg fröcsög, amikor feltör a péniszedből?


3.) Egyéb kérdések

_ Te most jelenleg hányadikas vagy?

_ Sportolsz valamit? Gyúrsz esetleg, vagy edzed magad valahogy?

_ Iskolaorvosi vizsgálat során vizsgálták-e már a mogyoróidat? Ha igen, mit mondtak rá?

_ Vannak barátaid? Szoktatok ilyesmiről beszélgetni?

_ Szüleid tudják, hogy aggódsz, vagy szégyelled nekik elmondani?



Egyelőre nem kell aggódnod, bajod nincs ez biztos. :-)

Perpillanat ennyi kérdésem van hozzád. Ezek mindegyikére válaszolj, le7őleg hasonlóan széttagoltan, ahogyan ezt így lát6tad is.

Nyugodj meg, de a fenti tanácsokat fogadd meg!


Szép húsvétot kívánok a többiek is, neked még pluszban azt, hogy...

FEL A FEJJEL! ;-D


Üdv: EE

2011. ápr. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

156 cm-er vagyok és 73kg, testalkatilag olyan vasgyúró vagyok. :D Izmaim is vannak aránylag rendesen de kövér is vagyok.


Nemileg nem érzem magam fejletlennek csak a heréimet találom kisebbeknek.


A méretemmel megvagyok elégedve.

Mióta serdülök észrevettem magamon, hogy enyhén elkezdtem mutálni, jobban szőrösödöm.


És olyan helyen is elkezdett szőrösödni ahol eddig még nem mint pl. a hasamon egy csíkba és a többi.


A péniszem is nőtt bár még nem vastagodott.


A cucc olyan ragacsos nyúlós, és sűrű valamennyire.


Változó, van mikor csak kifolyik, de általában spriccel.


Jelenleg most 9.-es vagyok.


4 éve sportolok heti rendszerességgel.Ez általában hti 2-3 alkalom, mellete rendszeresen biciklizem van mikor a hét mindeneggyes napján. Néha iskolában gyúrok, de inkább szeretek focizni futni vagy ehhez hasonlók. A,úgy el kell, hogy mondjam. Azért hogy kövér vagyok mindig is szerettem mozogni és sportolni. :)


Iskolaorvos még nem vizsgálta a golyóimat.


Igen, jópár barátom van, már ilyenekről beszélgetünk de nem konkrétan erről, mármint hogy a herékről.


Szüleimnek még nem mondtam el.

2011. ápr. 24. 13:04
 5/16 anonim ***** válasza:
mi az a törpehere szindróma?
2011. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ja már látom :)


szerintem egy urulógus nem fog megártani

max hiába mentél


mert a golyóid télleg elég kicsik, bár ez is egyénenként változik

2011. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De amúgy az a fura hogy kicsik, de cucc van rendesen :D
2011. ápr. 24. 18:41
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem attól,hogy kicsi a golyód,az még nem jelenti hogy baj lenne,van akinek kicsik a golyói,amíg az képes megfelelő mennyiségű anyagot termeli addig nincs vele gáz,és az egyik minidig is kisebb szokott lenni.Ha előváladákod van az már jó,akkor spermád is lesz nem sokára.16 éves korig kell a spermának megjelenie,ha addig nincs akkor érdemes orvoshoz menni.De mivel van előváladékod spermád is lesz nem sokára.


Honnan vetted a törpe here szindrómát?Orvos mondta vagy te gondolod így?

Attól,hogy kisebb még nem törpe,meg még lehet tök egészséges.

2011. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tök egészséges vagy és már az előváladákodban is van sperma,ha fehéres,most olvastam végig,amiket írtál,akkor nincs is törpe heréd,csak kisebb,azzal meg nincs baj,főleg hogy anyagot is termel rendesen ahogy ítad,meg most indult be nálad a hormonális fejlődés igazán,hisz más helyeken is szőrősődsz már(has).Ott nekem is van csíkba,sok csajnak tetszik is.Ha nagyon aggódsz hogy kicsi a golyód,bár szerinem nincs vele gond,akkor gyerekorvosodat kérdezd meg,vagy urologushoz is lehet menni beutaló nélkül.Szerinem tök egészséges vagy,csak bebeszéled magadnak.
2011. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez ezt válaszoló írta, hogy törpehere szindrómám van.Engem csak 1 nagyon minimálisan zavar, meg meg is ijedtem mert tényleg bevettem. Amúgy köszönöm a normális válaszokat!!!:)
2011. ápr. 26. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!