Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Egy kis dudor a...

Mi lehet ez? Egy kis dudor a herém felett, a hímvesszőm aljánál.

Figyelt kérdés

sziasztok!


Egy kérdésem lenne: a herezacskómban, közvetlenül a hímvesszőm mellett, fent a bal herém felett, vagy rajta? vagy a mellékherémen? nem tudom. kialakult már régebben egy ilyen kis kitapintható kis dudorocska(sztem kisebb mint egy borsószem), ami akkor is látszik, ha felhúzom a heréimet a hasfalam felé. Nem fáj, semmilyen más tünet nincsen, nem is kemény, és a herém mozgatásával azt is el tudom mozdítani onnan.


Mi lehet ez? Volt már valakinek vmi hasonló tapasztalata? Először hereráktól féltem, de sztem - magam megnyugtatására is - ez aztán bármi lehet.


Természetesen, amint lehet megyek urológushoz, de ha tudna vki vmi okosat mondani, annak nagyon örülnék.


2011. ápr. 30. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Herevisszér tágulat.Csak akkor probléma ha jobban megnő,akkor műtéti úton segítenek rajta.Ne izgulj.
2011. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
De jó, hogy minden létező fórumban megkérdezed...Az előző meg nem tudhatja mi ez, amíg nem vizsgált meg. Kedves pisti1991 én válaszoltam máshol neked.
2011. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Pontosan ugyanez a tünetem!!

Elmentem orvoshoz! Mellékhere cystám van. Egyenlőre várunk, hogy hátha csökken, vagy jobban kiérik, aztán műtét!


Menj el orvoshoz! Nem fog egyből máteni, ne félj!

2011. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Tudnál adni egy e-mail címet?

2011. máj. 1. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Küldj privátot, ott egyből megkapod!

2011. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudok privit írni. De ott fent van egy gomb, hogy privát a kérdés kiírójának. Le tudnád írni, hogy pontosan milyen tüneteid voltak priviben, vagy akár itt?


Szerencsére csütörtökön már tudok menni urológushoz. :-)

2011. máj. 3. 06:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát elösször kicsit fájt. De nem is igazából fájt, csak olyan kellemes érzés volt.


Éreztem a herém tetején egy kis golyót. A másikon nem volt. Másnap mentem urológushoz, aki elküldött UH-ra, és ott megállapították.

2011. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!