Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A himvesszöm alján van egy...

A himvesszöm alján van egy bördarab ami kilog és azt lehet mozgatni. Már rég óta ott van mi lehet az?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem bőrkinövés. Én ilyet találtam már a hónom alatt, és a vállamon is. Ártalmatlan sterintem. Megpróbáltam lecsípni, de szörnyen fájt, úgyhogy maradt.
2011. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

"Hímvessző alja" tág fogalom, ez így nem igazán érthető. Létezik olyan vírusos fertőző betegség is, ami bőrkinövést hoz létre, főleg a makkon, de máshol is okozhat jóindulatú daganatot is.


Mindenképpen meg kell nézetni orvossal. Kerüld az olyan Internetes "segítőket", akik Skype/MSN beszélgetés során próbálnak rávenni arra, hogy mutogasd neki a farkad.

2011. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Hali!


Nem a fitymafékről beszélsz?

Az egy bőrszerű húrképlet, amely a húgycsöved nyílásának ajkaiból indul ki, majd lefelé a herezacskód felé futva a fitymádba olvad bele. nem erre gondoltál véletlenül? :-)


Üdv: EE

2011. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

omegle.com

Itt vannak olyan Internetes "segítők", akik Skype/MSN beszélgetés során próbálnak rávenni arra, hogy mutogasd neki a farkad, főleg a késő esti órákban. ;)


Komolyra fordítva, ha már régóta ott van az a bőrdarab, és nem okoz gondot, nem kell vele foglalkozni. De mivel már régóta ott van, szerintem nem vírusos fertőzés (pl. HPV). Csak ha problémát okoz, vagy, ha aggódsz, akkor kell orvoshoz fordulnod vele.

2011. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem mert már le van vágva a fitymám..
2011. ápr. 15. 16:42
 6/14 A kérdező kommentje:
Jah szerintám már születésem ota ott van mert régebben és gondolkoztam rajta h mi lehet az, ha meghuzom nem fák szal ink hagyom..
2011. ápr. 15. 16:45
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért még várok válaszokat.
2011. ápr. 15. 16:46
 8/14 anonim ***** válasza:

_ Megkérdezhetem, hány éves vagy?

_ Tehát körülmetéltek születésedkor vagy azután (pontosabban mikor?), és semmi fitymád nem maradt?

_ Ez a bőrdarab a hímvessződön hol helyezkedik el és mekkora méretű? Hogy néz ki? (Írd körül!)


Üdv: EE

2011. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Születésemkor.
2011. ápr. 15. 17:00
 10/14 A kérdező kommentje:

a himveszöm alján van (pl : kinyujtod a karod és alul.. xD)

nem tom lemérni de kicsi és nem maradt fitymám .

2011. ápr. 15. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!