Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületi műtét után...

Fityma szűkületi műtét után mennyi időd kell még kórházban tölteni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 18:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Tudtommal semennyit. Ambulánsan csinálják. Mész, jössz.
2011. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Levágják, összevarrják, bekötik és csókolom. Majd varratszedésre kell visszamenned.
2011. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Kórházi tartózkodás a végzett intézettől és műtéti komplikációtól függően leginkább egynapos vagy egyéjszakás bentfekvést igényel.
2011. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is szűk a fitymám, de engem nem zavar különösebben.

Én is úgy tudom, hogy odamész, lenyisszantják, bekötik és már mehetsz is.

Gondolom utána elég érzékeny, szóval érdekes lehet minden lépés a haza felé vezető úton. Na meg ha pisálnod kell.

2011. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
10 percet kb amíg biztosan minden oké:D
2011. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az utcára ki se mennék, így nyáron egy szépséges nő látványa mekkora fájdalmat okozna?!De össze is varrják??Ha igen 2x is meggondolom :S
2011. máj. 3. 19:27
 7/23 A kérdező kommentje:
*tavasszal
2011. máj. 3. 19:27
 8/23 anonim ***** válasza:
15 perc
2011. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Egy szépséges nő látványa önmagában még nem okoz fájdalmat, de elég értelmes kérdéseket teszel fel! :)

Azt hiszed, csak nyissz és össze se varrják? Ugyanmár! Hol élsz te? Hány éves vagy? :D


Attól függően mit végeznek el rajtad valóban, vagy csak pár órás, vagy egynapos bennfekvéssel jár de semmi többel. Azonban nem is biztos hogy nyiszálni kell, lehet hogy csak egy kicsit átformázni. Hallottál már a fitymaplasztikáról, bemetszésről akár a részleges körülmetélésről? :)

2011. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én műtét előtti várakozással, műtéttel együtt voltam kb 5 órát benn. Az első két napban meg nem nagyon fog akarni felállni
2011. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!