Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy kis dudor a péniszem...

Van egy kis dudor a péniszem végén a hugycső nyílásástól balra mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A dudor olyan színű mint a péniszem, talán kicsit sötétebb a belseje, nem fáj nem viszket, egészen puha, tisztára olyan mintha természetes lenne vagy valami seb, ami ilyen lett. Ha esetleg nem értitek még írok pontosabban.
2009. márc. 9. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem egyre gondolunk, de keresztfiamnak kiskorától volt ilyesmi, az orvos cisztát állapított meg. Érdemes elmenni urológushoz, ő felméri hogy távolíttasd-e el, mert ha rossz helyen van inkább nem nyúlnak hozzá, nehogy megsértsenek valamit, ami pl. befolyásolhatja a szexuális életed. ili
2009. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nemtudom nem egészen olyan.. ott van ahol a fitymafék rámegy a hugycsőnyílás végére(ahova csatlakozik) ott van a dudor, esetleg lehet ez akkor ha sokat önkielégít valaki? De mondjuk mi a sok?
2009. márc. 9. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:

hello.

Szerintem az önkielégítsnek nincs köze hozzá,egyáltalán :)

Orvoshoz menj el szerintem,mert lehet,hogy kóros hám-elváltozás,ami el is rákosodhat,nem vicc,bár attól is függ mióta van ott és mennyi idös vagy.

Mindenképpen orvost ajánlanék,mert gondolom fiatal vagy...ne kockáztass! Lehet,hogy ártalmatlan és nem fogják bántani,de ha viszont nem odavaló",akkor jobb kidobni"!

2009. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg HPV vírusfertőzés, ami szemölcsöket is okozhat. Javaslom az orvost feltétlenül. Ez nem játék, magától nem tűnik csak úgy el...
2009. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az önkielégítés hasznos, semmi bajod nem lehet tőle.
2009. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam hogy elmegyek vele orvoshoz, de sokat olvastam róla sok képet néztem, egyikhez se hasonlít egyik tünet sincs meg ami HPV rák szemölcs vagy ilyesmik.

Ha még 1 hasonlót látok magamon azonnal elmegyek vele

2009. márc. 10. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!