Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Idős, beteg férfiaknál jellemz...

Idős, beteg férfiaknál jellemző, hogy folyamatosan szexelni akar?

Figyelt kérdés
86 éves, nem teljen tiszta már, és minden nőt arra kér ..........
2011. máj. 10. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szenilis a bácsi, annyi maradt meg a külvilágból a ködösödő agyában, hogy a férfiak nőkkel szexelni szoktak. Nem minden idős, beteg ember ilyen.
2011. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.Sosem ismertem ilyen idős embert,aki akarta volna a szekcet,pláne ""minden""nővel.....
2011. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van amelyik tyúkokat akar etetni,a másik melózni akar menni,a harmadik mákot akar venni a piacon,a negyedik folyamatosan verset akar tanulni,az ötödik egyfolytában 2 sort fúj egy imából.....


Pusztulnak az agysejtjeik,a meglévőknek rossz a keringése,eltérő területeket érinthet az agyban a károsodás,hát a te bácsidnak a sex kattant be....


Én semmi meglepőt nem látok rajta,mondjuk én idős emberekkel foglalkozom.


Beszélgess vele türelmesen,válaszolgass a kérdéseire,könnyebb úgy velük mintha magyaráznád a valóságot.

2011. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Veled is? :) xD LoL
2011. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!