Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Még mindig beteg vagyok?...

Még mindig beteg vagyok? (Mellékheregyulladás - prosztata)

Figyelt kérdés
Április elején mellékhere gyulladásom volt, melyet doktorúr állapított meg. És felírt nekem Doxycilin 400as tablettát a Kataflámmal együtt, és a jeges borogatást.... kb két hetente járogattam vissza ehhez a dokihoz, azt mondta, hogy gyulladásom lecsökkent. Május közepén megnézte a prosztatámat (mert elvileg ebből ered a gyulladás) és megtalálta a gond forrását, és írt fel Prosztazin tablettát is. A bal oldali herém néha-néha megfájdul. Ezért most visszamentem az orvoshoz, hogy újra megvizsgáljon, mert aggódtam. Azt mondta, hogy a prosztata már majdnem meggyógyult, enyhült a gyulladás, viszont mióta eljöttem azóta még jobban fáj a bal herém... :( Nem tudom mit csinálja, hányszor menjek még vissza, hányszor fizessek több ezer forintot??? Lehet, hogy normális, ha még mindig fáj néha? És csak várnom kell türelmesen? Előre is köszi a válaszokat, 21 éves kétségbeesett srác
2011. jún. 17. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontos választ sajnos nem tudok adni a kérdésedre, de nekem télen volt mellék-heregyulladásom, ami sajnos átterjedt a herémre, ami meg az antibiotikumos kezelés ellenére is elhalt, így a bal herémet eltávolították.
2011. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na ebben én tudok neked segíteni mert ugyanez volt velem is.....2006-ban kezdődött és nekem is mellékhere gyulladás lett a vége, én is kaptam gyógyszereket, jegelés, prosztatát néztek, ....szinte ugyanaz mint neked. Aztán kezdett kicsit jobb lenni, de pár hónapra rá megint fájt...és ez így elmentem megint orvoshoz, ahol azt mondták, hogy már nincs baj, de még fog is fájni, mert a mellékhere gyulladás nem gyógyul teljesen...mert a mellékhere burkai a gyulladás következtében hegesen gyógyulnak, és így általában az egész életben érzékenyebb lesz....nem lehet vele mit csinálni. Erre mondtam, hogy OK, de ez nem érzékeny, hanem fáj, és már azt hittem daganatos lett, teljesen ráparáztam....több orvos megnézte, csináltak UH-t és mindent rendben találtak, azt mondták, hogy szedjek C vitamint (kúra szerűen nagyobb dózisban (napi 1500-2000mg-ot egy-két hétig) és E vitamint, és próbáljam meg kímélni.....Nekem közel egy évig tartott míg rendbe jött, és a mai napig érzékenyebb, nem lehet lányok által "morzsolgatni" :), csak finoman bánni vele! Szóval türelmesnek kell lenni, vitaminozni és óvatosan bánni vele....ja és változékony időben (főleg tavasz-ősz) előfordul, hogy érzékenyebb, stb, mint egy régi kartörés.....

Fel a fejjel! :)

2011. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!