Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy 14 évesen kevés...

Normális hogy 14 évesen kevés az előváladékom és hogy a spermám sokszor átlátszó vagy csak enyhén fehér? Légyszi csak normálisak írjanak!

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Majd lesz más. Most fejlődsz férfivá.
2011. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
No para, ez telejesen normális, most fejlődsz, most ismered meg igazán magadat. :) 16/F
2011. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
*teljesen
2011. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megnyugodtam.
2011. máj. 14. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Az a nem normális hogy te 14 évesen ilyeneket irogatsz ide és ilyeneket kérdezel. De hát ez a világ se normális már
2011. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anna cica válasza:
100%
Lehet nálam reklamálni -.- Teljesen normális az hogy kérdez hogyha bízik abban hogy mi segíthetünk neki akkor nyugodtan kérdezzen mi meg válaszolunk . És nagyon megköszönném ha ilyen kérdéssel találkozol legközelebb akkor nem azt írod hogy mi a nem normális hanem hogy mi a normális tehát a kérdésre válaszolj! :S Ne magánvélemény terjesztést végezz.( Am meg szerintem is normális) utóirat: EGy nagy pofáju kamasz .15Ł Örültem ;D Bye! ♥-♥
2011. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nem tudom

nekem ugyanez 12 évesen volt

de halgass a többiekre

2012. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!