Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a zöld karkötő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a zöld karkötő fehér felirattal?

Figyelt kérdés

Gondolom valami buliban lehet kapni... Azért ide írom, mert ma az egyetemen láttam egy lányon, csak nem tudtam elolvasni, hogy mit ír, és érdekelne, hogy hova jár bulizni.

Amúgy Budapest és környéke, szóval nem vidéki egyetem.


2011. szept. 21. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Fucked.Go home!
2011. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

HAJRÁ FRADI!!!!


Szeretlek Erzsi,

haver vagy János,

csapat csak egy van

FERENCVÁROS

2011. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tajparaszt ***** válasza:

Passz.

Megkérdezhetted volna tőle. Aztán meghívod egy kólára.

2011. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gumikarkötő? Olyan nekem is van, poénból kaptam és az van ráírva, hogy "lucky" vagyis szerencsés. Ilyen hangulatjellemző..van kb 10 fajta szín és mindegyiken más felirat..:D
2011. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hej utolsó..nekem is ugyan ojan van!!!:D
2011. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is fradi szurkoló ;)
2011. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Aha, gumi volt. Nem hiszem, hogy nagy foci rajongó, de persze ki tudja. Majd legközelebb megkérdezem. :D
2011. szept. 21. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!