Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van a péniszemen egy...

Mitől van a péniszemen egy dudor? Nem fáj csak ha megnyomom. Nemrég jött elő.

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 20:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja baloldalt van a bőrömön,tehát nem a makkon.
2009. márc. 12. 20:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Pattanás, vagy valami gennyes fertőzés? Fordulj bőr- és nemibetggondozóhoz.
2009. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan mint egy pattanás. Csak ha megnyomom fáj. Valakinek nem volt/van ilyen? Mi lehet ez?
2009. márc. 12. 21:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kicsi, akkor szerintem sima pattanás. azért ne nyomd ki. A aggódsz menj dokihoz.
2009. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha több nem jött, akkor biztos csak pattanás. Ha azóta több is jött, és még nem mentél orvoshoz, tovább ne várj. Hétfőn el legyen az első dolgod.
2009. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem jött több,ez az egy van.
2009. márc. 16. 00:31
 7/8 anonim válasza:
Nekem is szokott lenni a zacsin!:)Ez egy ilyen mérges pattanás szerű!Este a fürdőkádban jól áztasd ki magad meleg vízben!Gőzölögjön a tested!Utánna ha kiszálsz,törölközz meg és nyomd ki!Kicsit vérezni fog utánna,vagyis nekem szokott,mint minden pattanás!A másik,lehetne szőrtüsző is,de azt nemtartom valószínűnek,mivel az nemszokott fájni!
2009. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
elmúlt vagy mi lett vele?
2010. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!