Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Apró piros pöttyök a péniszemen?

Apró piros pöttyök a péniszemen?

Figyelt kérdés

hello

az történt hogy tegnap este még teljesen normális volt midnen amikor megmostam, és most vettem észre hogy kicsi apro piros pontok vannak a makkomon meg alatta is egy részen. lehet ez attól hogy a zuhannyal véletlenül "megverettem" (elég erős és vékony vizsugarak jönnek belőle)? azon az oldalon olyan, ahol érte az erős víz? voltmár ilyen másnak is? nagyon megijedtem, nagyon csodálkoznék ha fertőzés lenne, még nem feküdtem le soha senkivel, barátnőmmel is csak petting volt még, az is utoljára 3 hete. de nagyon ijesztően néz ki

köszi előre is


2011. máj. 24. 11:56
 1/2 anonim válasza:

Ha nem múlna el 1-2 napon belül, akkor fordulj orvoshoz. Csak az tud szakmai véleményt mondani. Ha már van szexuális életed, illik évente megvizsgáltatnod magad. Attól, hogy csak 1 partnered van, még számos más fertőzést és baktériumot elkaphatsz.

Sok dolog előhírnöke lehet a kiütés. De ahelyett, hogy izgulnál, kérdezd meg az orvosod. Az a legjobb, amit tehetsz.

2011. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ, amugy maradéktalanul elmult, valsz tényleg az erős fizikai behatás miatt volt, csak nagyon rémisztően nézett ki
2011. máj. 28. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!