Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csak nincs belső sérülésem?...

Csak nincs belső sérülésem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Helló!

Namost az történt, hogy bringázáskor akkorát borultam mint az ólajtó a bringa kormányának eggyik vége beleállt a földbe a másikra pedig ráestem majdnem teljes súlyommal. A férfi dicsőségem mellett kaptam a becsapódást. Felületi sérülés nincs, csak pár véraláfutás meg egy kicsi pupli de tényleg nem nagy, alig látszik. Viszont alig tudok fölállni kiegyenesedni pedig csak egy 2-3 perc után miután fölálltam, mert eléggé fáj. Lépkedni szintén eléggé nehézkes.

Tegnap történt a dolog tehát azért még van ideje elmúlni de azt terveztem hogy ha egy hét után sem javul akkor elmegyek orvoshoz.

Nincs ott valami szerv?? (tehát a pozíció mégegyszer: vízszintesen egyszintben ahonnan indul a péniszem, és ha szemben állsz velem akkor a nemiszervtől jobbra 5-8 centire)

Én mályra gonoltam de végülis azóta vizeltem és semmi gond nem volt. A magömléssel sincsen semmi gon ugyanolyan mint régen.

Vagy masszírozni kéne? Mi fájhat ott? Egyszerűen csak egy védekező mechanizmus "amilyen az adjon isten olyan a fogadj isten" alapon?

Válaszotokat előre is köszi!


2011. máj. 26. 15:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ó és nevetésnél is igencsak kellemetlen...
2011. máj. 26. 15:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, mivel alig tudsz felállni, járni, menj el orvoshoz! Én nem vagyok az, és bár tudtommal ott éppen nincs létfontosságú szerv, és jó, hogy a vizelettel sincs gond, attól még belső vérzésed, vagy ilyesmi simán lehet, az meg nem gyerekjáték. Ha semmi komoly, akkor is írhat pl. vmi kenőcsöt, amivel gyorsabban gyógyulsz.
2011. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A máJnak és a vizeletnek éppenséggel semmi köze egymáshoz. Ott lenn az alhasad van, meg a beleid.


De ha járni is alig tudsz, inkább menj el dokihoz, nehogy baj legyen.

2011. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi:))

Még azt is kihagytam hogy az hogy nem tudok felállni, de ez különösen a járásra igaz, csak a sérült oldalnál fáj tehát a másik oldali lábammal körbeszögdelném a földet:)

Kicsit utánanéztem ennek a belső vérzésnek, hát eléggé ilyesztő de a fent leírtak és az hogy egy napra a balesetre voltam székelni(most) és a széklettel sincs semmi baj, szóval nem sötét nem szurokszerű. Ezek gyakorlatilag mind azt mutatják hogy nincs belső vérzés:) Remélem tényleg csak az izmok sínylették meg a dolgot illetve védték meg a cuccost mögötte mert hála istennek hasizom az van:))

Mindenesetre holnap elmegyek suliorvoshoz.

Azért még várom a válaszokat ha esetleg még valaki hozzászólna:)

2011. máj. 26. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Hali!



Nem cikizni akarlak, de a pontos J és az elipszilonos eLY között már azért illene megtanulnod, mi a különbség!? (máJ, iJedve...)


A kérdésedből sok érdemi nem derül ki számomra. Sokat szinezed a dolgokat a megfogalmazásaidban.

Mondd ki kerek perec,...

_ PONTOSAN balra a fütyi(szélé)től 5-8 centire, de milyen magasságban, (ágyékban?) ÜTÖTTED MEG MAGAD? (Lokalizáld a fájdalom legintenzívebb pontját egy emberi rajzon pl., legyen körbehatárolva az a terület is, amerre kisugárzik az, majd töltsd fel egy képmegosztóra és linkeld ide be!)

_ Milyen jellegű a fájdalom amit a taknyoláskor éreztél, és most milyen, vmint milyen intenzív?

_ A kormány vége mennyire volt éles szélű/lekerekített esetleg gumírozott?

_ A máJ az nem balra van, hanem jobbra, és nem a hímvessző magasságában, hanem attól proximálisabban (vállhoz közelebbi irányban), emellett nem függ össze a vizeléssel. Olvass csak utána! :-o


_ A becsapódás helyén mit érzel ill. mit látsz? Feszül ott valami? (pl. izom, vagy bármi?) Látsz ott vmi elváltozást, elszíneződést?

_ Heréid nem fájnak? Nincsenek megnagyobbodva?

_ Mennyi a korod?



Még egy nagyon fontos dolog. A fájdalomküszöbödet ne feszegesd 1 hétig, az baromság és felelőtlenség! Ha min. 1-max. 2-3 napon belül nem javul a szitu, akkor a HÁZIORVOSODAT érdemes felkeresni, vagy tanácsot kérni az illetékes baleseti szakrendelőben, és nem félni az orvostól. Vili? :-)


Üdv: EE

2011. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hali!

Először is köszi a válaszért:)

Na akkor kezdjük: A j ly-s izé naszóval ezekkel mindig is bajban voltam... :))

A szinezésre azért volt szükség mert itt nagyon könnyen rábökik egy-egy kérésre hogy komolytalan meg hogy kamu... Ezt akartam elkerülni.


Lássuk az érdemi részt:

[link]

A körön belül ért az ütés, és körülötte nem is annyira érzékeny de a piros vonal alatt nagyon.

Taknyoláskor mintha egy szimpla nagy ütést éreztem volna bárhova. Annyi különbséggel hogy míg az ütés után egy 10 másodperccel máris jobb egy kicsit(legalább is nekem) itt egy pár óráig ugyanúg fájt(nagyon)... Most egész jó ha nem mozgok nem is érzem, hogy van ez a dolog már felállni is megy gond nélkül járni is tudok, kicsit feszül de "férfi emberr tűr".

A kormány vége teljesen gumírozott a vége is nem dugóval van lefedve hanem a markolattal egybe van öntve kb. 4 centi vastag.

A becsapódás helyén mint azt már írtam feszül ha mozgatom,(ha nem mozgatom akkor minden oké) illetve ha ugrok vagy zökkenek akkor is megérzem, de ezt is egyre kevésbé. Ugyanezen tevékenységek mellett kicsit gyulladtnak is érzem (gondolom nem az mert amint ellazítom abban a pillanatban eltűnik az érzés)

Egy kis félovális(ezekszerint sarkával talált meg) lila foltot látok de eléggé határozott lila, + meg van duzzadva egy 6-7 centis körben, és a pupli teteje 1 centinél biztos nincs magasabban de inkább 0,5 cm.

A heréimmel minden oké nem fáj.

17 vagyok.


Azért pedig bocsi hogy kevés infót adtam meg mert tényleg nemtudom hogy mit kéne, mostmár persze tudom:))

2011. máj. 26. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:

ha még minidg fáj, akkor menj el orvoshoz

ne várj egy hetet!

2011. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!