Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár hete székelés közben...

Pár hete székelés közben előjön a belső aranyerem. Voltam orvosnál, írt fel hemorid kúpot,1 hétig használtam aztán visszamentem, mert a tünetek továbbra is jelentkeztek. (? )

Figyelt kérdés

Csípett is, úgyhogy inkább vettem ezt a mastu kúpot de, úgy néz ki, hogy ez sem használ.

Nem mondott semmit, aztmondta ilyen fiatal korban ( 17 éves vagyok) egyáltalán nem javasolt a műtéti kezelés. Felírta megint a hemorid kúpot de ki se váltottam mert tudom, hogy nem használ, ezt hiába mondtam neki, sőt még

Eléggé zavar ( kit ne zavarna), ezért szeretnék pár ötletet kérni, hogy hogyan lehetne orvosolni ezt.Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 11. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Hemoclin gélt, ma az a leghatékonyabb szerintem. Viszont mindenképp keress fel proctológust, mert ha egy belső aranyér állandóan kint van, nem a kor dönt elsősorban a további teendőkről. A neten megtalálod Dr.Bánfalvi Péter barátomat, ő az egyik legjobb a szakmában. Még az sem kizárt hogy nem aranyér, vagy az, de van mellette esetleg berepesés is, csípni az szokott inkább.
2011. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Berepedés"
2011. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen surun jarsz nagywc-re? Mert ha tul ritkan, akkor megkemenyedik a kaki a vastagbelben es felsertheti a borod amikor jon ki, illetve jobban kell erolkodni h kijojjon.

Az idealis a napi minimum 1!, de lehetoleg 2x-i nagywczes.

Ha Te minimum egyszer naponta nem mesz el, akkor ne az aranyered kezeltesd elobb, hanem keress fel egy dietetikust, akitol megtanulhatod mit mikor hogyan kell etkezni, illetve olvass a neten mindent ami az emesztessel kapcsolatos, es surgosen tedd rendbe az anyagcsered, hogy naponta jarj nagywcre! Illetve minden szekeles utan be a kadba es mosdd meg az anuszod :)

2011. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Álalában 2-4 naponta volt nagywc, de mióta kijött 1-2:D

köszi a válaszokat, majd utána nézek :)

2011. máj. 12. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!