Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni a korai...

Mit lehet tenni a korai magömlés ellen? Annyi de annyi mindent olvastam már róla, de célravezető választ nem találtam?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, és egyszerűen nem tudom kontrollálni az egészet, bárhogy is próbálom. Nyilván nem vagyok egyedül ezzel... Van erre valami célravezető technika, megoldás?

Valahogy annyira erős az inger, annyira vágyom rá, hogy elélvezzek, hogy elég hamar elmegyek. :\

Mit lehet ez ellen tenni? Talán túlságosan felizgulok, és vágyom a kielégülésre, nem tudom.

Vagy mire figyeljek, mit csinálok rosszul?

(gyerekkori trauma nem ért, egészséges vagyok, nem dohányzom, stb..) köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 27. 17:42
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
Szeretkezz a barátnőddel több menetben. Az elsőre hamar elmehetsz, de a második már problémás lesz. Ha ez nem megy, akkor annyit tehetsz, hogy nem gondolsz annyira az érzésre, inkább arra koncentrálj, hogy a barátnődnek jó legyen. Figyeld minden rezdülését. Ne legyél önző! Esetleg gondolj közben aszexuális dolgokra (számolj, mondj fel egy verset fejben stb.) és akkor nem fogsz arra koncentrálni, hogy mire vágysz. Barátnődnek ha feltűnik, akkor mondd, hogy az ő érdekében teszed, azért hogy tovább élvezze a játékot. Ami még fontos: ne akarj mindenáron dugni, inkább előjáték legyen, ahol már lehetőleg párszor elélvez a barátnőd - utána nem lesz csalódott, garantálom :)
2011. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TOMAtm ***** válasza:
ja,arra figyelj h neki jó legyen ne arra hogy neked(én sokszor direkt el sem élvezek,ha közel vagyok inkább abbahagyjuk h többször is nekiállhassunk éjszaka).
2011. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hmm.. érdekes, amit mondasz, mert való igaz, elég önző vagyok sokszor. Ha ezt leküzdöm magamban, és tényleg arra figyelek, hogy neki jó legyen, akkor sikerülhet?

Tényleg érdekes a válaszod, köszönöm!

Nem tudom, fontos-e még megemlítenem, de rengeteg előváladékot produkálok, szinte már akkor is, ha csak simán feláll, és fel vagyok izgulva, de kontaktus még nincs...

2011. máj. 27. 17:50
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:

Az nem baj, ha sok az előváladék, egyéni adottság. Azt jelzi, hogy felizgultál rendesen :)

Ha nem szeretnél még gyereket, akkor tudd, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni. Bár ezt talán tudod :)

2011. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, ezt tudom... :) de most a kérdés nem a teherbeejtésre irányult..
2011. máj. 27. 18:28
 6/8 Smartguy86 ***** válasza:

Igen, ha el tudsz vonatkoztatni attól, hogy önzően élvezd, és figyelsz a másikra is, akkor kizárt, hogy hamar elmenj. Mondjuk túlzásba se kell esni, mert akkor meg lelankadsz :D


Az ilyen problémákra az előjáték mindig megoldás, mert nem csak pénisszel lehet élvezetet nyújtani egy nőnek. Ha ki van elégítve ő is, akkor nem fog panaszkodni neked, hogy már megint szivi...?

2011. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló leírta neked a módszert, fogadd meg. Az sem baj, ha hamar elmész. Várjál kicsit, szerelmeskedj, és kezdj neki megint. Ne fogd fel kudarcnak, mert nem az. És ahogy a nagy Lenin mondta: Gyakorolni, gyakorolni, és újra csak gyakorolni.
2011. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azóta történt változás?

Én is ugyanígy vagyok, hiába próbálkozom, mindig hamar elsülök...

2013. szept. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!