Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herpeszem van és kielégítettem...

Herpeszem van és kielégítettem magam, de közben síkosítás képpen benyálaztam a péniszem?

Figyelt kérdés

Lehet ebből valami kellemetlenség?? Igazából csak a bőrt nyálaztam be, de lehet, hogy ment a makkra is...

Normális válaszokat szeretnék! Köszönöm


2011. máj. 31. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom,hogy nem.Mivel a saját testeden jelenlévő vírusról van szó nem okoz gondot.Más emberre átvihetnéd,de nem feltétlenül jönne ki nála.A C-vitamin magasabb dózisban és a lizin aminosav hasznos herpesz ellen!
2011. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért jó szívatni a jó népet,és remélni,hogy majd valaki normális választ ad???
2011. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. A genitális herpesz is okozhat orális herpeszt és fordítva is, még akkor is, ha kicsi rá az esély. Reméjük nem lesz baj.
2011. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köstz a válaszokat! A nemi herpesz mivel jár??
2011. máj. 31. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló hólyagos kiütések a makkon. Észre fogod venni, ha megfertőzted magad ott lenn.
2011. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!