Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elég régota apro kis csillagok...

Elég régota apro kis csillagokat látok sötétben vagy ha becsukom a szemem ez miért van?

Figyelt kérdés
na szoval állandoan látom őket pl lekapcsolom villanyt sotétvan akkor is látom oket vanak nagyobak kisebek aprok becsukom szemem akkor is látom őket nappal nemzavar (mondjuk ha koncentrálok akkor is látom) amugy szemuveges vagyok 2 dioptrias szemuvegem van és ha mondjuk fénybe nézek akkor beleég jobban szemembe és azt is sokáig látom még utána és ha becsukom szemem ugyanugy
2011. máj. 31. 22:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nekem is és nem tudom
2011. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
neked is? hm és hány éve? nekem legalább 2
2011. máj. 31. 22:50
 3/20 anonim ***** válasza:
kis apró pontokat én is látok
2011. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hát ha ugyanarra gondolsz amire én akkor ilyen kis vibráló pontocskákat látsz mindig amik úgy néznek ki mintha ott lennének de valójában nincsenek, leginkább akkor ha fehér falra nézel, de amúgy mindig, sötétben jobban látod, ha nyitva a szem, ha nem, nincs különbség. nem csillagocskáknak mondom őket hanem pontoknak, és amennyire emlékszem mindigis láttam ilyeneket, nekem 3mas a szemem, mindkettő és cilinderes, de nem a szemüveg óta van. a pupilláid nem tágabbak mindig a normálisnál?
2011. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ezek közül valamelyik hasonlít?

[link]

[link]

2011. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nekem a visual snow de néha látom az elsőt is de nem az a lényeg, az csak nagyon ritka és csak bizonyos esetekben de a másodikat MINDÍÍÍÍÍÍG :@ néha idegesít is de már nagyjából megszoktam, köszi a linkeket már annyiszor próbáltam rájönni mi a fene ez
2011. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ez mindenkivel így van kedves kérdező,ne aggódj :)
2011. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ez a visual snow micsoda? :-S
2011. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
na most kicsit megnyugodtam köszönöm :) szal nemcsak énlátok ilyen visual snow-t
2011. máj. 31. 23:16
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy így hivják, hogy visual snow. Viszont nekem már vagy 7éve... Én ezt sosem tudtam leírni, elmondani senkinek, hogy látok, de ez a tökéletes kép hozzá. Van, hogy pici apro kis kék vmit is látok benne, de eltünik. Ez főleg este észrevehető, és pl. ha világos színre nézek, vagy legfőképp az égboltra. Amúgy ez természetes? Mindenki így lát? Vagy esetleg betegség? Gyógyítható?
2011. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!