Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha becsukom a szemem, mindig...

Ha becsukom a szemem, mindig képeket látok. Miért van ez? Többi lent

Figyelt kérdés
fekvő helyzetbe, ha becsukom a szemem, és eltakarom a karommal (így pihenek) akkor általában kis színes maszatokat látok, (gondolom mindenki más is)és elég sűrűn képekké alakulnak... ijesztő arcokat, vagy egy festmény szerű valamit, vagy csak absztrakt dolgokat... Mások is szoktak? Ez normális? vagy miért van ez?
2011. aug. 13. 16:32
 1/6 Mr.iglo ***** válasza:
0%
talán mert retardált vagy:) de nem am viccen kívül sztem ezt hívják gondolkodásnak, de látom te még csak ismerkedsz a dologgal;)
2011. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
nekem is van ilyen de én örülök neki mert néha nagyon helyes pasikat látok:D
2011. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D hát nem vagyok retardált, és ennek sztem nem kifejezetten a gondolkodáshoz van köze, mert látom a képeket, nem pedig elképzelem :)
2011. aug. 13. 17:50
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ne nézzél horrort mert valószínű hogy így dolgozza fel az agyad a dolgokat amiket látsz!
2018. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ez van ha becsukom a szemem és a kézemre teszem és a fejem nyomon a kezemhez akor általában én is látok pacákat de általában egy fát látok !
2018. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja és még ijen pixel hiba szerusegetek ami terjed és minden színű de főképp piros
2018. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!