Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van a vékony karú...

Miért van a vékony karú pasiknak vékony péniszük, és a vastag karú pasiknak vastag péniszük?

Figyelt kérdés
Én azt figyeltem meg, hogy a magasság nem számít. De akinek vékony a karja, annak a nemi szerve is. Tapasztalatok?
2011. jún. 1. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:

A párom vékony testalkatú, a karja is vékonyka, de a péniszéről ezt nem mondhatnám. Na nem olyan vastag, mint egy fél literes üdítős palack, de vékonynak semmiképp sem mondanám, sőt! Szóval szerintem nincs összefüggés a kar és a nemi szerv mérete között. Bár ez csak az én tapasztalatom.

25/L

2011. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én nem értek egyet egyáltalán.Volt vőlegényemnek vastag karjai voltak,magas,széles vállú,nagy darab jóképű pasi,akit "megbámulnak a lányok" fajta..A farkát viszont úgy kellett keresni..
2011. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmi összefüggés.

De azt ugye tudod,hogy egy felmérés csak 10000 fő felett reprezentatív:)

2011. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen összefüggés. Úgy látszik te ilyen pasikat fogtál ki.
2011. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

13:51 - keresni kellett.. az nálad mit jelent?


10.000 felett?:D akkor húzzatok bele a válaszadással:D

2011. jún. 1. 14:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy amikor valaki lemegy a konditerembe és gyúrni kezd felkarra, akkor megvastagszik a pénisze?
2011. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hádde nem?! :o
2011. jún. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A felkar és a nemi szerv vastagsága között semmilyen összefüggés sincs.

Viszont általában azoknak a pasiknak akiknek hosszú ujjai vannak, azoknak a péniszmérete sem kicsi, nem tudom ezt mennyire figyeltétek már meg. :)

2011. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem azért, de nem nagyon ismerek embert, akinek nagyobb keze, illetve ujjai lennének nálam, és a lábam is 48-as, a péniszem mégsem 20cm, csak 16:D.
2011. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!