Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, vékony csajok-nem jönnek be a pasiknak?

Figyelt kérdés

174cm magas,60 kg vagyok,mások szerint csinos,kedves,okos....és szingli.

Kezdem úgy érezni,hogy a magasságom miatt van.

Úgy vettem észre,a pasik nem tekintik jó nőnek a magas csajokat.Alacsony barátnőt választanak maguknak,miért???


Egy magas lány kinek kell akkor?

Többen mondták már hogy "hány cm vagy?"meg "hű de magas vagy",és mindenhol azt hallom,hogy "szeretem az alacsony lányokat,mert olyan nőiesek"és már nagyon utálom ezt,el vagyok kenődve:(


L/24


2011. febr. 2. 12:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
2%

én imádom a magas nőket, de én is magas vagyok.


lehet hogy csak simán ronda vagy.

2011. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

"Kezdem úgy érezni,hogy a magasságom miatt van. "

Mármint hogy nem figyelnek fel rám a pasik:)

2011. febr. 2. 12:45
 3/22 A kérdező kommentje:
köszi te meg egy bunkó.
2011. febr. 2. 12:46
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem görcsösen keresgélsz.Az alacsony pasik persze h. nem fognak magasabb lányt,de sok fiú elég magas és szerintem nem a magasság a lényeg, hisz sok modell van akinek van párja, szóval szerintem a magasságnak ehhez nincs köze.Alacsony fiúknál max az lehet a baj, h. nem érzik elég férfiasnak magukat ha egy lány magasabb,de kétlem h. sok olyan pasi rohangálna aki nem éri el legalább a 175 cm-t
2011. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

174 az miért magas ?:D én speckó a többi kanhoz képest alacsonynak jegyzem be magam :D 173 körül valahol szal .. a 174 igazán nem magas am meg azért buknak az alacsony csajokra mert pedofilok xD na jó nem :D

figy [csaj] barátom 176 asszem és huh max 50 kg ez teljes jó indulattal max :D kéne már vele kezdeni valamit na m1 szval ő már aztán tényleg vékony és magas :D és még így is lazán jól néz ki :D [bár személy szerint rá raknék még 1 10est az biztos rühellem ha nyújtózkodik pulcsi fel :D [eddig jó :D] éééés : bordák wááááááh]


19F

2011. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

előttem hszelő: kösz :D ez most jót tett az önbecsülésemnek :D megyek is és jól seggbe túrom frodót :D XD


19F

2011. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Van 1-2 magasabb lány ismerősöm. Szerintem baromi jól néznek ki, (egyébként nem hiszem hogy méret függvénye)


És ha csinos vagy meg jó hajad van, akkor szerintem még rájön a magasságod az már olyan lehetne mintha modell lennél _:. Csak nem csont vékony hanem jobb.


Na és talán ezért, mert "túl" jó vagy, mármint félénkek. Egyszer már csak összejön.

2011. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
utolsó,az lehet,hogy nem mernek odajönni:S
2011. febr. 2. 12:52
 9/22 anonim ***** válasza:
"Egy magas lány kinek kell akkor?" Például nekem. :))
2011. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

na igen :D a lényeget kifelejtettem válaszolni a kérdésre :D : ide is jöhet 1 magas csaj :D


19F

2011. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!