Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, férfiak! Nektek 12...

Fiúk, férfiak! Nektek 12 évesen mekkora volt a szőrzet mennyiségetek a testeteket?

Figyelt kérdés
Nekem már a lábamon akkora mint apámé a lábfejemen is nagy, eléggé nagy, tricepszemen is nő, az egész karomon.. de mg az nagyon zavar, hogy olvastam, hogy 25-30 évesen kezd el nőni a mellszőrzet, de nekem már kezd a pihe sötétülni 12 évesen... ez nagy baj? :SS nektek is ilyen volt? :S
2011. jún. 6. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy. Max farkasember lehetsz.


Nyugi, csak 20-25 éves korodig fogsz szőrösödni.

2011. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én későn érő típus voltam, így 12 évesen teljesen szőrtelen voltam... Ettől függetlenül nem hiszem, hogy aggódnod kellene.
2011. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem baj,te szőrősebb típus leszel.Sok 12 évesnek még szőre sincs,későn érő,ill. ekkor kezdenek még csak szőrősődni,kicsit a kukijuk kezd szőrősődni,ill pelyhesedni,a láb szőrük meg nem nagyon van.
2011. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg alkati kérdés,van akinek eleve csupasz a háta,hasa,valakinek meg nem.Ha valaki beszólna akkor visszareagálsz hogy későnérő csupaszka pl..Meg ha nagyon sötét lenne,akkor majd később lehet szőrelenítőkrémet venni,mert a borotválástól erősebb lehet,de ezt csak középsulis korodban szabad,ilyenkor még nem ajánlott.De magasságra is fejlettebb vagy a többinél?

Sok fiú meg irigyelne mert nekik meg az a bajuk hogy akár 13-14 évesen nem szőrősődnek,meg nőnek és őket meg az zavarja.

Vannak nők akik meg szeretik a szőrős férfiakat.

Nem is biztos hogy még szőrősebb leszel.Nézd meg kb mennyie szőrős az apád és valószínűleg te is annyire leszel szőrős,de ez sem törvény szerű.

2011. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szőrzeted már egész kicsi korodban is van

max nem olyan hosszú mint később

2011. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt,sőt még ilyenebb.A lábam,lábfejem sűrű,erős szőrrel volt tele,a mellkasom,hasam pedig olyan 2 centis pihe jellegű,de sötét,tehát láthatóan szőrös volt 12 évesen. Nagyon cikinek éreztem,mert az egész nyarat a strandon töltöttük és sokat beszóltak az akkor még tök csupasz haverok.Én elkövettem azt a hibát,hogy leborotváltam,ami csak olaj volt a tűzre,mert 13 éves koromra a pihés szőrből erős fekete bozontos szőr lett.
2011. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Adottság. Én 14 éves koromtól rendszeresen borotválkozom, mert olyan szőrös volt a képem.
2011. jún. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem baj,fiú vagy.Ha valaki szívatna ezzel szólj be,hogy kussolj csupaszka,mit akarsz te,olyan vagy mint a lányok,még a csajokon is több a szőr stb.,lehet védekezni bőven.Az sokkal cikibb,amikor valaki később érik és évekkel le van maradva fejlődésileg a többitől.


De tényleg ne kezd el borotválni,mert még erősebb lesz,vannak szőrtelenítők.

2011. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!