Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélt fiu/férfiak...

Körülmetélt fiu/férfiak szoktak kijárni naturista strandra? Ha igen, milyen arányban vannak a többiekhez képest?

Figyelt kérdés
Nem nézik ki őket amiért kicsit máshogy néznek ki ? Csak olyan válaszoljon aki járt már ilyen helyen, tippekre nem lennék kíváncsi.
2011. aug. 15. 17:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%

Körülmetélt vagyok és jártam is kint már strandon, igaz nem gyakran. Nagyon ronda lett amúgy az én körülmetélésem, cikkcakkos, lyukak otthagyva stb. de a legrosszabb az a foltos makk, ami már 3-4 méterről látványosan undorító. De már nem vagyok kisgyerek és tudtam azt is, hogy a naturistáknál befogadóak és nem néznek ki semmiért. A körülmetélés egy nagyon undorító és barbár eljárás, emiatt nem NEKEM kell szégyellnem magam, hanem az orvosnak, aki a Heim Pál kórház fősebészeként ezt tette velem. A naturisták között összesen láttam egy vagy két embert, de nem egy zsúfolt strand volt.

Azért az kemény volt, amikor a gyerekek láttak és ledöbbentek rajta, pedig ők aztán látnak elég péniszt, amíg kint vannak a szülőkkel, egész nyáron. Ugye nekik a farkam pont fej, meg szemvonalban volt... de a következő nyáron már bőr fogja takarni a makkomat nekem is, ahogy a többségnek és (amikor nem szexelek) elfelejthetem végre ezt az egészet :(

2011. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

milyen az a naturista strand? nudista?

és nem áll fel a péniszetek, ha ilyen strandra mentek?

2011. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
nem áll fel
2011. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
mért nem? nem nézitek meg a ...?
2011. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A naturista és a nudista között kb annyi a különbség, hogy a nudista bárhol és bárki előtt vetkőzik és nem érdekli (ezt láthatjátok az Omszki tónál) és egymás hegyénhátán vannak, nagy sűrűségben.

A naturistáknak komoly elveik vannak (korábban nem is sejtettem, csak, amikor olvastam tőlük) amiben fontos szerepet játszik a természet, meg annak védelme és a természetben elmerülni... naturista kempingek elsősorban családok kedvelt helyei, nem nagy sűrűségben vannak az emberek, a perverzeket azonnal kidobják, vagy esetleg még előtte meg is verik. Vagy zsarukat hívnak rájuk...

A naturista strandokat és kempingeket leginkább onnan lehet megismerni, hogy megdöbbentően tiszták és nem lopják el semmidet. (Talán, mert nem is lehet zsebre vágni) :)


Amikor van több ember, akkor nem szokott senkinek se merevedése lenni, de amúgy ha valaki érzi, hogy mégiscsak van valami, akkor bemegy a vízbe, vagy ilyesmi :)

A kiskamaszoknak azért el szokták nézni az ilyesmit, meg általában mindenkinek, aki nem direkt másoknak merevíti :)

2011. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Én korábban sokat jártam, de valahogy mára már kiment a divatból a nudizmus, se a Balaton, se más fürdőhely nem nudista-naturistabarát (ahogy kutyabarát se). Így a külföldiek se nagyon jönnek, pedig azok között nagyobb arányban vannak metéltek. Én csak egyszer vettem észre, hogy tetszik valakinek, egy rövid időre leült a fiaival szembe velem, és le sem vette róla(m) a szemét, miközben merevedése lett... Ezek szerint az enyém jól sikerült...
2011. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó: ez kissé beteg azért.... fiaival szemben ül le és a te péniszed nézi és közben merevedése lesz egy naturista strandon.... hm

Azért remélem, hogy a gyerekeden nem akarsz majd ilyet csináltatni, csak, mert neked jó lett, nyugtass meg

2011. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
A leendő anyjának is tetszik, és ha fia lesz szeretné neki is, de én csak akkor támogatom, ha örökölte a fitymaszűkületem.
2011. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%

88%-os remélem nem gondoltad komolyan hogy megcsonkoltatod a gyereked ha szükülete lenne majd,úgyanis sok más megoldás is van,amivel megmarad a fityma és ha odafigyelsz rá,akkor nem lesz szükség metélésre.


De magyarországon nem gyakori a körülmetélt pénisz,zsidóknál hagyomány csak.De azzal sem értek egyet,ha valami egészséges,vagy megmenthető akkor nem szabad attól megfosztani.


De ezek szerint perverzek is járnak a naturalista strandra ha téged bámulva mervedése lett,szegény gyereke remélhetőleg nem válik perverzé majd ilyen apa mellett.

2011. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
4%

Igaza van az utolsónak.

Amúgy meg az a nő, aki támogatja a férfiak megcsonkítását, főleg pici korban, amikor még nem dönthet, hogy elvegyék a döntés jogát... na az ilyen nőnek kivágnám a csiklóját, hogy megtudja, milyen lehet

Pfujj de undorító az ilyen, hánynom kell ezektől

2011. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!