Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület avagy rövid...

Fitymaszűkület avagy rövid fitymafék? :oo

Figyelt kérdés

Hali!


Az lenne a problemem a brácsámmal hogy szóval nyugalmi állapotba teljesen simán hátra tudom húzni a fitymát kb 2-3 cmel a makk alá , ámde mikor meg kezd felállni visszacsúszik a fityma a makkra utána viszont meg csak a makk feléig tudom lehuzni kb, és mikor alapállapotba teljesen hátrahuzom akkor a makk igy kicsit meggörbül lefelé amerre a fék van, tehát akkor ez most mi a p.csöm??? menjek el orvoshoz talán? mit csinálnak ott vele? és mennyibe kerül ez a műtét? :O

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. jún. 9. 07:00
 1/10 A kérdező kommentje:

Még egy dolog, őő ha el akarok menni urulógushoz, akkor kérjek beutalót a háziorvostol vagy ,hogy van ez?


U.i.: részletes magyarázatot szeretnék kérni, pontosab,mert nekem ez életbevágoan fontos:S és kérlek ne kövezzetek meg ezért.

2011. jún. 9. 07:18
 2/10 anonim ***** válasza:

Rövid a fitymaféked, megcsinálják pillanatok alatt, és pénzbe se kerül!


Ha nem "fityiszt" meg "brácsát" írnál fityma és pénisz helyett, akkor magad is rátalálnál a keresőben!

Brácsa:

[link]

Fityisz:

[link]

2011. jún. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kora reggel ekkorát röhögni, mint én....!
2011. jún. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kerestem, de ilyen problémát mint az enyém nem találtam.

No de ez biztos? és mennyibe fáj nekem az a műtét? mármint mennyibe kerül?

Ám, mi volt olyan vicces ezen?:O nem szép kinevetni más problémáit. :o

2011. jún. 9. 07:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, nem a problémádat nevettem ki,a hanem ahogy leírtad. Meg az azt követő válaszoló írását. Ne haragudjatok.
2011. jún. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bocsi nem olvastam el figyelmesen a választ. :)

És ez mennyire fáj amúgy? és utána ugye tökéletes lesz?

Bocsi , hogy enni hülye kérdést teszek fel cssak kicsit parázok mert még nem volt ilyen jellegű problémám, azaz még sosem voltam urulógusnál :S

2011. jún. 9. 07:51
 7/10 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem haragszok, néha kell viccelődni is :D
2011. jún. 9. 07:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Urológusnak megmutatod, ha fitymafék gond, akkor valószínűleg elküld egy sebészhez, az egyet nyisszant, pár napig betadinnal kenegeted, és érzékeny lesz.


De a dokinak ne brácsát mondj, mert elküld egy hangszerészhez!

:D

2011. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Attól félek én is :D
2011. jún. 9. 13:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak helyek, ahol lézerrel vágják el a fitymaféket, az alig okoz kellemetlenséget a szikéhez képest.
2011. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!