Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozási tanácsokat...

Borotválkozási tanácsokat várok! Segítsen valaki?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves (fiú) vagyok és az érdekelne, hogy az arcon hogyan is kell pontosan borotválkozni? Annyit tudok, hogy a szőr növésével megegyező irányban kell húzni a borotvát. De semmi több. A kérdéseim pedig a következőek?

Pontosan hol is kell borotválkozni? Meddig lehet elmenni (pl. szem, vagy a pofi rész). Ha esetleg olyan helyen borotváltam le a szakállam, ahol eddig nem nőtt ott meg fog erősödni a szőr és ki fog burjánzani? Milyen borotvával érdemes borotválkozni? És hogy mi is az a cheek line(angol)? Kerestem google-n válaszokat de nemtaláltam, ezért fordulok most ide. Ugyanis félek, hogyha valamit rosszul csinálok akkor szőrbenövés, szőrdúsulás lesz és a végén farkasember leszek... XD Nah azt nem szeretném (:


2011. jún. 14. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:

XD ...

Nem leszel farkasember.

de ahol nincs szőr az arcodon ott nem erősödik meg semmi. Az meg évek kérdése hogy megerősödjön a szőr.

De miért nem veszel akkor elektromos borotvát ha ennyire nem értesz hozzá? Amúgy meg rossz irányba nem biod húzni a sima borotvát sem mert nem viszi csak húzza. Úgyis rájössz nem művészet. Ha magadba nem vágsz elrontani nem lehet. Ha meg ilyen profi szakállszerkzeteket akarsz ,ahhoz 3 dolog kell egy szakállvágó. vagy hajvágógép is jó. szike + sima borotva. Ja meg a borotvahabot javaslom. egy flakon egy fél évig elég. meg én érzékeny bőrű vagyok és megszoktam mosni borotválkozás előtt az arcomat. Mikor végeztem akkor is. de ha így is kicsattogok akkor izzadásgátlóval bekenem az arcom közvetlenül utánna. Az arcszesz is jó csak nagyon mar. a hatás meg így is úgyis ugyanaz.

2011. jún. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod elrontani. Addig borotváld, amíg szőrös, ahol nincs szőr ott ne. Ennyi kábé. Növésirányban csináld és nem lesz baj. Ahol nem erősödne meg a szőr, ott hiába borotválod. Értsd: szemek felé.
2011. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A farkasemberség csak azért rosszabb, mint a rendes emberség, mert kevés a farkas leány. És a csajok is titkolják, hogy farkasok, így nagyon soká kell keresgélj pár után.

2011. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Amint farkasember lettem, az éj sötétjébe burkolózva várni foglak. Amint lehunyod a szemed és eluralkodik rajtad az álmosság, megtalállak és levadászlak. Aztán amint kitéptelek a kedvenc plüssállataid közül, beviszlek egy bokor méllyére és ott úgy seggbe baszlak téged, hogy még az unokáid kloákájából is egy szódás szifon fog csordogálni.

2011. jún. 15. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentjét miért nem lehet lájkolni???

Igazságtalanság!

2011. jún. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pinocchio ***** válasza:
Utolsó:dettó.Van humora a srácnak,és ez tetszik:D
2011. jún. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!