Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális, hogy ha már...

Torpetipi kérdése:

Az normális, hogy ha már kijött a sperma, akkor nem áll fel tovább a farkam és nem tudom tovább verni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és nem tudom normális-e, hogy miután kivertem és kijött a sperma, nem tudom tovább verni, mert egyszerűen nem áll fel.
2011. jún. 15. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen normális.Mossál fogat feküdj le
2011. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
XD énis 13 /F VOK éés énis igy vok vélle :D
2011. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Minek akarod tovább verni szegényt, ha már kifeküdt? Nem kapott még eleget?!
2011. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális.
2011. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Technika kérdése

Nem mindig, de én pl. simán tudom folytatni, volt már nem egyszer 2 orgazmusom is egymás után fél perc - 3-4 perc intervallumban

Mi a titka: talán, hogy finoman kell csinálni, vagy nemtom

soxor nem konyulok le egyből, minap is elfolytam, és simán tudtam folytatni, és 2 percre rá volt még egy spricc ami elszállt a francba :)


nem dicsekvésképpen írtam ezt, de majd legközelebb megfigyelem :)

igaz, ha rákészülök, hogy na most majd 2x, akkor általában nem szokott sikerülni


talán akkor az a lényeg, legyél ellazulva, és nagyon felizgulva

érezni fogod, hogy mikor van az, hogy ejakuláció után még mindig áll, és akkor folytasd, de ne erőlködve, görcsösen, ez nem verseny

2011. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
igen ez velem is előfordult de csak 1x. Milyen jó nap volt... szerencsés vagy utolsó
2011. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

00:42 ez jó volt :DD

,,egyszer én is kitudtam verni 2szer egymás után, milyen jó nap volt az...de szerencsés vagy utolsó!" áá geeci ezen annyit nevettem :DD

Amúgy kedves kérdező, semmi porbléma, de ne csak verd hanem próbálj gyakorolni. Addig tanuld meg visszatartani amíg szolózól, mert teljesen más tényleg dugni mint verni.

Minden esetre jó gyakorlást :D

2011. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
mossál fogat, feküdj le xDDD ezen szakadtam. xD 13 évesen ne játsszál a spermáddal amúgy, kicsi vagy te még ehhez. :P
2011. júl. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy normális dolog!Ha egy férfi pénisze kilovelli a spermat utána már megszunik az erekció!Ha újra akarod kiverni,akkor legalább egy órát pihenni fog!Azután majd mehet újra a maszturbalas!
2023. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!