Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktad borotválni a péniszed...

Szoktad borotválni a péniszed körül?

Figyelt kérdés
Még nem igen hallottam, hogy a férfiak ezen a részen nyírják magukat. Viszont 16 éves vagyok, de már eléggé szőrös, és fogalmam nincs, ez mennyire átlagos.
2011. jún. 18. 16:01
 1/8 anonim válasza:

Én szoktam.

16/F

2011. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Már csak azért is mert , nem büdösődik annyira.
2011. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én biztos, hogy soha sem borotválnám.. Nekem egyszer pár éve volt azon a tájékon műtétem, és leborotválták.. tele lett piros foltokkal, és nagyon viszketett .. :S
2011. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is borotválom, és az első alkalomnál nekem is viszketett meg kipirosodott, de hamar elmúlt és többet nem jött elő
2011. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A teljesen leborotvált nem valami férfias,elég ha ollóval fazonra nyírja,nem kell hozzá borotva.Ha túl szőrős akkor ollóval,vagy borotvával elég ha rövidebbre vágod.De csak ha te úgy látod,most volt egy férfiasságról kérdés sex téma körnél valahol és aki 20-on fölül van,szóval tényleg nő már,azok mind azt mondták a tök csupasz egyáltalán nem férifas,olyan nekik mint ha kisfiú lenne és ők nem arra vágynak.Ne legyen tök szőrős,de csupsz se.Meg az önálló,és otthon is segédkezőket mondták még hogy jobbak,mint az elkényeszetetek,akiket kiszolgálnak tökre otthon.Amiben van igazság,sok az anyu,apu kisfia mostanában.
2011. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy mostani hül.ye divat,azért a tök csupasz elég gáz,nem férfias az biztos.Bár sok a lányos fiú amúgy is,én is sok lány színűbe lévő gyereket látok,a vasal hajukkal,meg tök véznák is.
2011. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia : ) én lány vagyok és azt tanácsolom ha nagyon hosszu a ször akkor borotváld de ne csupaszraaz nagyon nem szexi
2011. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a teljesen csupasz tök,igen gáz,nem kell minden áron borotválni,ha eddig se tetted,azért ne tedd mert mások csinálják,nem kell őket leutánozni.Ha viszont zavar,akko inkább csak a hosszúságából vágj,de ne legyél csupasz majom.Nem férfias:)
2011. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!