Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lelehet borotválni oldalt?

Lelehet borotválni oldalt?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vok.

Az arcom 2 oldalán kis pihék vannak.Ha ezeket leborotválom akkor azok vissza nőnek?(elég hülye kérdés)


2011. jún. 26. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen,visszanő :) és egy kicsit minden alkalommal erősödni fog,de hát valamikor el kell kezdeni "férfiasodni". :)
2011. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha a pihéket leszeded, ehelyettük normális szőr kezd nőni

ezért az erősödés


ha hagyod, akkor még jó ideig ilyen pihés marad

2011. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

uhh köszi szépen :D

és igazad van .vmikor elkell kezdeni férfiasodni...

2011. jún. 26. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
kezdd el borotválni, mert én láttam magamról ilyen kis 14-15 éves kori pelyhedezős képeket és nagyon gáz!
2011. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem meg a sulimba jár egy gyerek... 15 körüli lehet, de életében nem látott borotvát. nem viccelek 2-3 centis szakálla van a gyereknek, és messziről virít, hogy életében nem borotválkozott :P mi lenne a világból ha mindenki úgy vélekedne mint ő? majmok bolygója exkluzív?
2011. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:D nekem a bajszom van meg :S

tudom kicsit gáz de nem merem leborotválni :S:S

2011. júl. 22. 05:02
 7/7 anonim ***** válasza:

"Egy, csak egy legény van talpon a vidéken,

Meddig a szem ellát puszta földön, égen;

Szörnyü vendégoldal reng araszos vállán,

Pedig még legénytoll sem pehelyzik állán."

Nem mindegy, hogyan borotválod első alkalommal az arcodat Ilyenkor nem szabad a szem alatt és arc csonton borotválni, mert egy életre elronthatod a későbbi természetes és szép szakáll vonalat. Akik bután borotválkoznak kamaszkorukban, azoknak később a szemük alatt is nőni fog a szőr. (A kis pihét egyelőre akár ollóval is le lehet vágni.) Örülj neki, ha még nem kell rendszeresen borotválkozni, lesz még rá mód :) hogy naponta gyakorold. Akkor már unni is fogod, olykor.

Barátsággal:

62/F

2011. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!