Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombás fertőzés? Vagy mi?

Gombás fertőzés? Vagy mi?

Figyelt kérdés

[link]

A képen látható valamik vannak a lábujjaimon és a kezemen a mutatóujjamon. Ez gombás fertőzés? vagy mi?


2011. jún. 22. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gomba. Már bocsi, de nem lenne jobb, ha orvoshoz fordulnál minél hamarabb? Mondjuk ma is megtehetted volna vagy tegnap. Gondolom nem ma bukkantak fel ezek a foltok. Fertőző is lehet, úgyhogy irány a doki. Semmi házi praktika! Orvos!
2011. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez nekem elég szemölcsösnek néz ki.. menj el orvoshoz! nekem ilyen a nagylábujjamon volt ott volt 2 évig mert nem mentem el orvoshoz és aztán csak lefagyasztották és ennyi nem fáj smemi godnd nincs vele!! nemhiszem hogy gomba mert akkor viszketne büdös lenne és genyezne! dokiii!!!!!
2011. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!