Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon vitiligó vagy valamilyen...

MDaniel kérdése:

Vajon vitiligó vagy valamilyen fertőzés?

Figyelt kérdés

Vitiligós vagyok már több éve.

Van az arcomon,és a mellkasomon egy pici.De a napokban vettem észre hogy megjelent egy pár fehér folt kb 8-10 a péniszemen,és a herémen.Csak a bőrőn van,nem viszket nem éget nem fáj.Az elmúlt héten voltam strandon,és a Balatonban is.És nem tudom fontos-e de tegnap óta megy a hasam.Szerintetek összeszedhettem valamit,vagy 'csak vitiligo'?Ha nem muszály orvoshoz nem szeretnék fordulni vele.Ha mégis rávenném magam,milyen szakterület ez?Ha köze van a hasmenéshez a betegség elmúlása után el kéne tűnnie?Hogyan vehetném biztosra h vitiligo orvos nélkül?

16/f


2011. aug. 15. 16:20
 1/2 anonim válasza:

Én is vitiligós vagyok, és szerintem a foltok amiket felfedeztél, azok is vitiligós foltok. A vitiligó nagyon gyakori a nemi szerveken, ezért gondolom, hogy ez is az lesz.


22/L

2011. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,vettem a bátorságot és voltam vele dokinál,azt mondta hogy valószínüleg az.Bár fura meg kb itt a legvilágosabb és itt van a legtöbb egy helyen.

Egyébként Te hogy haladsz a kezelésekkel,miket próbáltál már?

2011. nov. 18. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!