Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Inzulinpumpára cserélek, kell...

Inzulinpumpára cserélek, kell majd adnom azt amit lefekvés előtt adok?

Figyelt kérdés

Napközben egy félét adok este pedig egy teljesen másikat.

Hogy ezt akkor este lefekvés előtt majd szednem kell?


2011. jún. 25. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az orvossal megbeszéled, szerinted mi honnan tudjuk?
2011. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképp a kezelőorvosoddal kell tisztázni, de általánosságban(!) elmondható, hogy a pumpa mellett nem szoktak kiegészítő inzulint adni, de ez függ a pumpa típusától és a kezelés módjától is.

Vagyis, erre a kérdésre csak a kezelőorvosod tud választ adni, mert itt senki sem tudja megmondani, hogy a te pumpád hogyan van/lesz beállítva...

2011. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megkérdezni,és csak 1 hónap múlva lesz alkalmazva.Azért itt kérdeztem mert lehet valaki megtudja mondani aki pumpás.
2011. jún. 25. 15:43
 4/17 anonim ***** válasza:
DEHOGY KELL!! ezért inzulin PUMPA . Nekem is az van ;)
2011. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

uccsó vagyok

a pumpában egy tök uj fajta inzuln lesz, és apumpa mindig rejtad lesz este is max egy két órára veheted le pl fürdés, strandon vagy, szoliba teháát érted

és ezért nincs szükség bázis inzulinra

2011. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És ha több időre veszem le? Pl munkába? mert amikor rakodok akkor az nem jó neki szerintem.
2011. júl. 8. 19:01
 7/17 anonim ***** válasza:

a-a

mindig rajtad van mert már az a egy vagy fél óra amig nincs rajtad is látszani fog a cukrodon.

beleteszed a naci zsebedbe és kész. DE ha mozogs sportolsz vagy vmi megeröltető fiikai munkát végzel akkor visont le kell venni ha 8 és 6 körül van a cukid különben lemegy

de majd a dokid ugyis elmond mindent nyugi

amikor bementem a korházba átváltani énis nagyon paráztam h milesz fingom nem volt az egészröl de pár nap alatt a egészet megértettem ;))

2011. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sokszor rosszul leszek.. Most nem leszek? Ha cserélek?
2011. aug. 27. 20:09
 9/17 anonim ***** válasza:

hááát hogy leszel rosszul?

lemegy v föl?

és milyen gyakran?

2011. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
am hány éves vagy? :))
2011. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!