Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Inzulinpumpára cserélek, kell...

Inzulinpumpára cserélek, kell majd adnom azt amit lefekvés előtt adok?

Figyelt kérdés

Napközben egy félét adok este pedig egy teljesen másikat.

Hogy ezt akkor este lefekvés előtt majd szednem kell?


2011. jún. 25. 14:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Le.valamikor el is alszok... 19 éves.Amúgy mutatja hogy mikor adta be utoljára az inzulint?
2011. aug. 29. 22:04
 12/17 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem hogy mennyit fizetsz az inzulinok után??

A pumát úgy tudom hogy 18 éven felülieknek a 95 % kifizetik.

2011. aug. 29. 22:09
 13/17 anonim ***** válasza:

igen és igy 100 000

az utols 30 beadást mutatja :))

nkem accuchek spirit van,nm tudom nked milyen lesz.

de ez mind olyan kérdés amit a dokik majd elmondanak.

meg én amikor váltottam egy 7et bent voltam a korházba mert bekell állítani h egy órában hány egység menjen. nekem régen ugy volt h este asszem 9 körül be kellet adom az estit(az volt a bázis) az insulatard volt napközbe meg kaja előtt meg másmilyet már nm emlékszem h mi volt az. a lényeg h a pumpa a bázis. egy orában 1.2 egység megy de ez mindenkinek más. ezt kell majd beállítani a kórházban.

de nm bonyolodm lele mert nm hiszem h érthetően irom,de ezt ugyis elmondják,nm engednek el ugy h nm tudsz mindent nyugi.

2011. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

és mitöl leszel rosszul? lehet h sok az inzulin,vagy nm annyit eszel amennyi inzulint beadsz, vagy mielött. h ezt inkább majd doki mondja meg.

amugy én régebben se sokat hipóztam,de most se heti 1-2x max de akkoris általába mert lemozgom vagy mert nm ettem annyit amennyi inzulint beadtam

2011. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
100.000 Ft? Évente?
2011. aug. 30. 15:22
 16/17 anonim ***** válasza:

Nm. maga a pumpa annyi. 1x megveszed és kész. (azt biztosan tudom,h 100 00 de igazábol nekem anyuék intézték mert amikor pumpás lettem még csak 15 voltam.)

az inzulin bele meg pár száz forint egy doboz.

egy dobozban van 10 a pumpában mg átlagosan 5-7 naponta kell cserélni.

meg még van a kanül meg a szerelék. igazábol az drága (30 000)még de arra is kapsz támogatást.

2011. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Pumpára is kapom állítólag 95 % fizetik..
2011. aug. 31. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!