Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a derekam ha ugrok,...

Miért fáj a derekam ha ugrok, futok, vagy erősebben nevetek?

Figyelt kérdés

Belülről érzek inkább egy nyilalást, de elmúlik egy másodperc múlva. Orvosnál voltam már, megröntgeneztek, de még nem tudom az eredményt még. Lehet itt hamarabb válaszoltok!

15/F


2009. márc. 27. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát így azért röntgen meg minden nélkül csak találgatni tudunk... lehet a sok üléstől is, valami becsípődés, lehet porckorongsérv, bármi. És persze az is lehet, hogy csak simán meghúztál valamit ott.
2009. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is arr gondolok, hogy valami becsípődhetett, ezt egy normális testnevelésórai gyakorlatokkal el lehet múlasztani. Vagy ha túlsúlyos vagy veseprobléma is lehet. (csak zárójelben a veséhez: kevés só és sok-sok-sok VÍZ)
2009. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
"Lumbalis lordosis csökkent"<-- ez a bajom, biztos a sok gépezéstől és kevés sporttól, csak gyógyszert kell rá szednem (csak azért írok ha másnak is ez lenne a problémája..)
2009. ápr. 1. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!