Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv! Nekem a fityma egy...

Üdv! Nekem a fityma egy részén meg a herezacskómon jelentek meg fehér pöttytök! Ez most tulajdon képen mi lehet? Vagy mit kellene vele csinálni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
valamilyen fertőzés. El kéne menni vele orvoshoz, nehogy tovább terjedjen.
2011. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na most van egy olyan is,ami nem betegség,a neve nem jut eszembe,képtlen vagyok megjegyezni,fehér pattanáshoz hasonlók jelennek meg a péniszen és ez nem betegés,ezért az orvos nem is gyógyítja,mert csak esztétikai probléma.Van akinél elmúlik magától de ez nagyon ritka,valójában ezt csak lézeres kezeléssel lehet megszüntetni,ami meg nem olcsó mulatság.


Nem tudom most ez van e nálad,ezért javaslom írd a google-ba be orvostudakozó,és ott orvos válaszolv a menj rá,ott urolosusnak tudsz jeligével írni az jobb talán.

2011. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


azt hiszem itt le van arva a neve mi is ez,írd be a google-ba a nevet és találsz talán képet is amihez tudsz majd viszonyítani.

2011. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Bocs,előbb rosszat másoltam be,itt a 6. válasznál van a fehér pötyök nevének leírása.

2011. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem amit küldtél linket ahol megmondta valamelyik hogy mi ennek a neve az rosszat mondott mer nekem ott nincs semmi
2011. júl. 2. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor azt tudom javasolni írd be a google-ba hogy orvostudakozó,válaszd ott az orvosválaszolt-ta és ott urologusnak írjál,jeligével és 1 napon belül visszaválaszol az orovostudakozó oldalon a jeligédre ott majd meg tudod nézni.De nézesd meg urologussal ha nagyon félsz vagy a körzetid is megnézheti.Mindkettőhöz lehet menni egyedül is.
2011. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javaslatokat! :)igazából nem angódom annyira csak valahol azt olvastam, hogy ezek ártalmatlanok valahol meg hogy veszélyes is lehet és ezért már eléggé öszezavarodtam.

de még egyszer köszönöm! :D

2011. júl. 4. 22:22
 8/8 anonim válasza:
szörtüszők :)
2011. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!