Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlés? - Segítség

Korai magömlés? - Segítség

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az új barátnőmmel most értünk abba a szakaszba, hogy nemi életet is fogunk élni. Én sajnos az első pár aktus során mindig nagyon gyorsan elmegyek, de egy pár alkalom után már kitolódik, és tovább bírom. De elég kínos ilyenkor magyarázkodni. Ezt szeretném elkerülni.


Tudtok valami megoldást arra, hogy az első pár alkalommal is normális ideig bírjam?


(Légyszi, a "barátnőd majd megért téged" és a "beszéljétek meg" típusú válaszokat kerüljük el. Csak valódi megoldások érdekelnek.)


Köszönöm előre is,

Z


2011. júl. 1. 11:58
 1/6 anonim válasza:
hány éves vagy?
2011. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20
2011. júl. 1. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyenlőre dugás előtt csapd ki.

Később,ha már meg van a bizalmi viszony,akkor a csaj kiveri neked és a 2.at már jobban bírod.

1-2 hónap múlva megszokod a pun-cit,ha rendszeresen használod és elmúlik ez a probléma.

Persze közben erősítheted a pc izmaidat is-gugliba-.

De tuti módszer,ha adsz egy pofont a makkodnak,vagy egyszerűen dugás közben kiveszed és amíg lehiggadsz,addig matatsz meg ügyködsz kézzel-nyelvvel.

2011. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azért van korai magömlésed mert a nem szexuális orgazmusaidat siettetted. Vagyis a fiatalabb éveidben mikor önkielégítést végeztél siettetted az orgazmusodta hogy minnél hamarabb elmenj és erre állt be a farkad. Próbálj maszutrbálni és próbáld meg minnél tovább húzni.
2011. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


3. hozzászólónak: Igen, sajnos a rossz beidegződés a probléma. Nincs a gyakorlás mellett valami gyógyszeres lehetőség az elnyújtásra?

2011. júl. 3. 09:29
 6/6 acelsziv ***** válasza:

Van. A bróm :D

De inkább csináld azt amit a 3. mond. Én kamasz koromban megkaptam ezt az infót és így is csináltam mindig. Nincs is ilyen gondom.

2011. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!