Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csinaljak hogy ne legyen...

Mit csinaljak hogy ne legyen kellemetlen szaga a péniszemnek?

Figyelt kérdés
akarmennyire is megmosom, akarmelnnyire is tisztan tartom a bort amikor felhuzom nagyon budos illat aramlik onnan s sokszor erzem ules kozben is nem beszelve a szeretkezesrol
2009. márc. 27. 22:10
 1/10 anonim válasza:
19%
Először is szaga :D Amúgy...nem tudom,mosd meg még annál is jobban,valószínűleg egyszer majd nem lesz az :D Vagy fújkáld folyékony cukorkával xD
2009. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát... a szappan csodát tesz!!! De akkor vegyél női intim mosakodógélt.Az illatosított és jobb,mint a szappan.
2009. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha rendesen megmosod,és még mindig "szagos",akkor menj el egy orvoshoz,mert lehet hogy valami probléma van ott....talán a doki tud segíteni....
2009. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

volt h tobbszor is megmostam de semmit nem hatasa nem volt

mert ugyancsak erzodott


amugy ha nem is mosakodok ott lent megmossom mindig es van amikor egy nap tobbszor

2009. márc. 27. 22:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
HA rendesen mosakszol és ülés közben érzed akkor ott nem csak a tisztálkodásról van szó, hanem valami fertőzésről. Menj el orvoshoz, mondd el neki a problémádat és ő megmondja mi a teendő. Házi praktikáktól inkább tartózkodj mert többet árthatsz magadnak mint amennyi jót csinálsz. (Én a lábamaml voltam így: fürdés után megnéztem egy filmet, még zoknit sem vettem és 2 óra mulva nem bírtál a szobában maradni a szagtól. A doki által felírt kenöcs 3 hét alatt elmulasztotta azt, amivel előtte 2 évig küszködtem).
2009. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden féle képpen érzed ezt a kellemetlen szagot, lehet h húgyúti fertőzésed van annak van nagyon kellemetlen szinte acetonosan bűdös szaga. Keres fel egy urológust, segit neked kapsz rá megfelelő antibiotikumot, de ha nem akarsz egyből felkeresni a szakrendelést menj a háziorvoshoz és kérj tőle beutalót teljes vizelet és bakterológiai vizelet vizsgálatra és az azonnal megmutatja ha ott a gond.

Járj a végére minden féle képpen.

jobbulást

2009. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Sztem sem ártana magad megnézetned egy urológus szakorvossal. napi rendszeres tisztálkodás mellett az ilyen penetráns szag minden, csak nem normális.
2009. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is orvoshoz kell fordulnod,bakteriális fertőzésre utal.Addig is használj óvszert nehogy átadd a barátnődnek.Neki is el kellene mennie nőgyógyászhoz,mert meglehet,hogy ő a baktérium gazda,ugyanis a nőknél sokszor az ilyen fertőzés rejtve marad,mivel az a test belsejében van.
2009. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem amikor pisilsz akkor húzd fel szóval ha nem húzod fel akkor a pisi az bejut a fityma és a makk közé és akkor olyan büdi lesz !

Előre is sok sikert !

2009. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ne ajanljatok korulmetelest mert nem fogom megtenni (annak szol aki priviben irt) es 24 eves vagyok


az utolsonak felszoktam huzni pisiles kozben es megmosom utanna ha lehetosegem van ra

2009. ápr. 3. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!