Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora a péniszetek? Milyen...

Mekkora a péniszetek? Milyen vastag? (főleg 17-19 kor körül)

Figyelt kérdés
Sziasztok. lány vagyok, és tudom elég fura a kérdésem.. nem perverzióból kérdezem.. egy kérdést már feltettem a női oldalon, ahol sok válaszban azt találtam, hogy azért lehet mert a barátomnak az átlagnál nagyobb a pénisze. nekem ő volt az első és még nem láttam más fiú farkát:$ leginkább azt szeretném tudni, hogy igaz az hogy egy átlagos pénisz kb két ujjnyi vastag? ha lehet ne számokat írjatok, hanem viszonyítható dolgokat.. köszönöm (18/L)
2011. júl. 8. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
ez attól függ, hogy az illetőnek milyen vastagak az ujjai :P
2011. júl. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyémet talán viszonyítsuk egy kígyóuborkához!
2011. júl. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lány vagyok :) de szerintem kb. 2 ujjnyi vastag és egy tenyérnyi hosszú (12-16 cm) egy átlagos tettrekészen. De khm, neten azért találsz több infót...


Ha problémád van - kidörzsölődött, csíp-szúr... stb. utána akár napokig - , az lehet attól, hogy:

- nem nedvesedsz (lelki okok, több időt kéne fordítani az előjátékra vagy alkati, lehet használni síkosítót)

- lehet a gumitól (allergia)

- felborult a hüvely megszokott ph-értéke (pl. túl sok édesség, antibiotikum, fogamzásgátló vagy csak az új élmények... stb. miatt), használj hüvelyflóra-pótlót (pl. Alkagin)

Ha most kezdtétek, a legtöbb nőnél (érzékenységtől függően) óhatatlanul előfordulnak sajnos zavaró apró tünetek, amíg hozzászokik a szervezeted az övéhez, de sérülhet is néha a hámréteg belül (főleg gumitól, körömtől...)

Persze lehet valamilyen olyan betegség, fertőzés is (gomba, vírus, baci), ami a párodnál nem okoz tünetet, csak nálad. Menj el a nőgyógyászhoz, mostantól úgy sem árt évente egyszer, ő csinál egy gyors, fájdalommentes kenetet és ha nincs semmi probléma, akkor "csak" a fent felsoroltak valamelyike lehet.

2011. júl. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. júl. 8. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém olyan vastag kb mint a 3 decis dobozos kóla.(És a hossza pont a kétszerese).Remélem segíthettem.
2011. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az enyém 16 cm és kb 1,5 ujjnyi vastag.14f
2013. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!