Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fáj a herém, ha megnyomom?

Mitől fáj a herém, ha megnyomom?

Figyelt kérdés

Tegnap strandon voltam, elég sokat úsztam, és még aztán kerékpároztam is, estefelé pedig fájni kezdett a herém ( csak a jobb)


Mi lehet ez? :/ F16


2011. júl. 8. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
mostanra nem múlt el? Nem tudod valami eseményhez kötni a dolgot? Ha nem enyhült mostanra a fájdalom, akkor szerintem nézesd meg dokival, nehogy valami baj legyen. :)
2011. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem még nem múlt el, de talán már enyhült. Semmihez nem tudom kötni, max ahhoz hogy kemény a kerékpárom ülése és talán megnyomhattam, mert előszokott fordulni velem az hogy egy hosszabb biciklizés után elzsibbad a nemi szervem. :(
2011. júl. 8. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:

a kerékpár ülésétől simán lehet


ha bedagad, a zacskód azon a felén bevörösödik, akkor orvos, de mielőbb

ha semmi ilyesmi nincs, akkor egy kád jó forró fürdő, ellazulás, kis masszázs segít

2011. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"hosszabb biciklizés után elzsibbad a nemi szervem"


azt a nyerget cseréld le, vagy állíts a dőlésszögén!

elnyomja a péniszed vérkeringését, mondhatni a péniszeden ülsz

simán impotenciát okozhat

2011. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tegnapra elmúlt a fájdalom és már minden rendben :) Zsebpénzből meg veszek egy új nyerget :D
2011. júl. 10. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!