Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a herém ha egy kicsit...

Fáj a herém ha egy kicsit megnyomom, mit tegyek? Olvass lécci beljebb a többi infóért.15/F

Figyelt kérdés
Nem olyan régen kezdtem el ezt tapasztalni, nagyon ritkán van ez de ma tesi óra után nagyon fájt, a 2. órát végig izzadtam még az egész hasüregem is belefájdult mikor megnyomtam. Ez hererák lehet ha igen mit csináljak feltétlenül orvoshoz kell mennem?
2009. dec. 11. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj orvoshoz hererákkal, felesleges.
2009. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérjetek időpontot urológiára, a doki megnézi. Vagy, ha van védőnő a suliban, akkor ahhoz is mehetsz.
2009. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
doki
2009. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szoros a gatyesz, és tesi órán jól megnyomódott, mert az után természetes, hogy órákig fájdogál...
2009. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem múlik, akkor doki. AMugy: a hererák gyógyítható ha időben észreveszik. Kiveszik a rákos golyót. Jobb egy golyóval élni mint nem élni.
2009. dec. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Uezt a kérdést hasonló esetben már egy másik srác is föltette, és neked is uazt tudom mondani segítségül.

Kilinkelem, olvasd el!


>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..



Ha további kérdéseid vannak, írj!

Ha nem javul, és még mindig nem múlik a fájdalom...DOKI, DE MÉG MA!!! (NEM HOLNAP!!! A TE érdekedben...)


A hererákot meg felejtsd el. Tesiórától nem kapsz iet...:)



Üdv: EE

2009. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!