Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van a makkomon egy kis folt...

Van a makkomon egy kis folt picit sötétebb színű mint amilyen a makkom. Nemfáj nem viszket konkrétan nem is érzem csak zavar. Egy pár hónapja ott van. Ha sex közbe sérült volna meg vagy ilyesmi gondolom már elmúlt volna. Elkéne menni dokihoz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
És van fitymád, ami takarja? A foltokkal nem tudnak nagyon mit kezdeni. Nekem levágták a fitymát sajnos és emiatt látszik is, a sötétebb folt, ez gyakori... csak, akinek van előbőre, az szerencsés és nem látni, csak akkor, amikor hátrahúzza... elvileg lehet kenőcsökkel meg lámpázással próbálkozni, de amikor erre rákérdeztem orvosnál, az azt mondta, hogy lehet próbálkozni, de az is lehet a végeredmény, hogy még jobban erősödik majd a folt, ezt nem lehet sajnos előre tudni. Én azért megmutattam több orvosnak is, de hiába
2011. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs a kérdezőnek fitymája.... sokan jártunk rosszul azzal, hogy lecsonkolták :(
2011. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!