Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aggódom a péniszem görbesége...

Aggódom a péniszem görbesége miatt! Lehet ebből később gond? Esetleg orvoshoz is kell fordulni?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a péniszem erekció közben a vége a tövéhez képest 80-90 fokkal van elgörbülve (szemmértékkel) Ez nagyon sok? Bár a hosszúsága sem nagy(8 cm). Ez lehet annak betudható, hogy nagyon sokáig fecske alsót hordtam (csak mostanában kezdek átállni boxer-re) és eddig csak 2-szer váltottam méretet?
2011. júl. 8. 18:50
 1/8 A kérdező kommentje:

A koromat lehagytam.


13/f (két hónap múlva 14)

2011. júl. 8. 18:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben görbült valamerre a pénisz. Ennek a mértéke nem tudom meddig nem jó vagy meddig jó. Egyébként a szűk nadrágok nem jó hatást gyakorolnak a péniszedre és a golyóidra sem.
2011. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

A kilencven fok, az derékszög!!! Ember.

Ez komoly? Na azzal be lehet akasztani...

2011. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah és az sem mindegy hogy mereven 8 centi vagy lankadtan. Mert az egyik jó a másik nem jó. (gondolom kitalálod melyik melyik.)
2011. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen 80-90 fok. És mereven 8 cm.
2011. júl. 8. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az már akkor azért picit érdekes. Ha mereven 8 akkor az kicsi. Egyébként meg rohadtul hihetetlen hogy 80-90 fok.
2011. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát a 80 fok az nagyon meredek:D sztem tarts oda egy szögmérőt biztos ami biztos. Én egyszer láttam egy faszit(videón), akinek nagyon érdekes görbe farka volt és az lehetett olyan 35-40 fok (nekem tetszett), tehát a 80 sztem túlzás lehet, azzal szeretkezni se lehet szerintem
2011. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
57%
Az alsonemu nagyon fontos!Sosem szabad tul szorosnak lennie es meg ha fiatal vagy meg lehet javitani egyenesithetsz a peniszeden mert novendek vagy es a boxer ehhez segit csak mindig vigyaznod kel es ellenkezo iranyban hejezd el. Viszont ha mar nemvagy fejlodo korban akkor sem baj a nemi kapscoltaban ,partnered ehez hozzaszokhat csak persze legy gyenged es ojan pozist valasszatok ami neki is kellemes.
2011. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!