Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tüntethető el a hegyes...

Armandka kérdése:

Hogyan tüntethető el a hegyes mellbimbó? (normális, megértő válaszokat legyetek szivesek)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kondizok, nem vagyok egy gebe, 75 kg vagyok 169 cm, de a melleim meg vannak duzzadva, ez még a kisebbik baj, mert tudom, hogy serdülő korban ez jelentkezik a fiúknál, az a nagy baj, hogy a mellbimbóim igen hegyesek, ami egyáltalán nem szép, és nem mutat jól.. igyekszem eltüntetni kondizással, de lehet, hogy nem ér semmit? Kérlek titeket, írjatok valami okosságot, hogyan lehetne eltüntetni, milyen módon! Köszi!
2011. júl. 16. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

a betegséged neve: gynecomastia.

Na már most, a normál gynecomastia az az, amikor a mirigyállomány van a melledben megnagyobbodva.

Van a Pseudo-gynecomastia, ami annyiból áll, hogy a melledre hízol ,és ettől torzul el. Nem izmot, hanem hájat.:)

Ja és van, amikor a kettő kombinálódik.Általában mind a kettőt a magas ösztrogénszint okozza, bár a pseudo változatot spontán hízás is előhozhatja, bár az köztudott, hogy a magas testzsírszázalékú férfiakban a tesztoszteron ösztrogénné való konvertálódása magas. De ennyire ne mélyedjünk bele!


Hány éves vagy?


Ha 18 éves kor alatt, akkor felesleges bármit is csinálni.

Ha felette és nagyon zavar, akkor elmehetsz plasztikai műtétre, amit az állam nem támogat, ergo neked kell kifizetned, ami úgy 150-350ezerig terjed. Persze ha elmész egy egyetemi klinikára, megcsinálják neked 70-ből, persze teljese illegalitásban.

2011. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Másik megoldás 18 felett a hormonkezelés, hogyha az első eset áll fent.

(tamoxifen citrát vagy egyéb anti ösztrogének, és aromatáz gátlók)

Ezt viszont nagyon nem ajánlom, a hormonrendszerbe nem érdemes belenyúlkálni(ha csak nem vagy nagyon komoly sportoló:)

2011. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 18 év alatti vagyok, tehát akkor nem érdemes aggódnom, ez úgyis el fog múlni!
2011. júl. 16. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy anonim oldal, nem értem, hogy miért nem lehet megmondani, hogy hány éves vagy. De te tudod.


amúgy én nem mondtam, hogy el fog múlni biztosan. Csak a dokik nem foglalkoznak vele plasztikai sebészeten, mert ha nagyon fiatalon csinálják meg, amíg a hormonháztartás nem 100% kifejlett, akkor akár vissza is alakulhat az egész....

18 év után viszont nincs rá nagy esély-persze ez csak egy megállapított korhatár, valakinek már 16 éves korában szinte teljesen kifejlődött a hormonrendszere, valakinek meg még 24-25 éves korában sem igazán. De átlag az olyan 18-19 év. legalábbis nagy változás aztán már nem nagyon áll be.

2011. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pl nekem sem múlt el, egy jó nevű plasztikai sebészeten műtettem meg márciusban 250 ezer forintért, altatásban.
2011. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2011. júl. 17. 09:44
 7/7 A kérdező kommentje:
de nyugalmi állapotban csúnya, ha éppen olyan helyzetben vagyok (strandolás hideg vízben, eddzés) akkor nincs vele semmi baj, mert nem hegyesedik ki, és ugy elviselhetőbb, de nyugalmi állapotban rettenetesen zavar
2011. júl. 17. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!