Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szex közben félig elszakadt a...

Szex közben félig elszakadt a fitymafékem. Ilyenkor mi a teendő? Amúgy azt hallottam, hogy akkor át fogják vágni. :/ Ez igaz?

Figyelt kérdés
Amúgy hogyha tényleg átvágják, akkor miben lesz más mondjuk a nemi életem?
2011. júl. 17. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
az a teendő,hogy elmész orvoshoz..ne várd meg,amíg nagyobb baj lesz
2011. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manesz ***** válasza:
Semmibe... Teljesen normális marad
2011. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hali!



Ha friss a sérülés, akkor itt PONTOS VÁLASZT találsz, ha alaposan elolvasod,...

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

__ Válaszom 11.)-es pontjának alja. (Felkiáltójelekkel kiemelve!!!)


Ha a vérzés nem csillapodik ill. a fék nem szakadt át teljesen, akkor a seb ellátása után (<< LINK) fordulj az orvoshoz, és ott összevarrják, vagy befejezik a féked átvágását,... ez attól függ. (TAJ-kártyát, személyi igazolványt+lakcímkártyát vigyél magaddal!) :-o


Persze ez függ attól is, hogy mikor történt a baleset!?

Megkérdez7M hány éves vagy?



Üdv: EE


*****

PS: Lenne még egy személyes kérésem: Ha már ez történt, akkor hozzuk ki a pozitívumait is e balesetnek! Hogy hogyan,... >>priviben elküldtem neked. Mielőtt orvoshoz mész olvasd el! Kösz! :-o

2011. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vérzik a fékem, hálistennek! Viszont iszonyatosan fáj ha lehúzom a bőrt pl. fürdésnél! Neogranormon-nal kenem jelenleg, de egy kín szenvedés mire be tom kenni! Kicsit nagyon félek, hogy mi lesz holnap a dokinál!

Am a sérülésem az múlthét vasárnap történt, de akkor még nem volt ilyen komoly. Elmentem dokihoz, és azt mondta, hogy nem kell vele semmit csinálni, és hogy nem kell hanyagolnom a szexuális életet sem. Nem is hanyagoltam, de a sérülés csak komolyabb lett... És pénteken volt ez, amikor láttam, hogy félig elszakadt...

2011. júl. 17. 19:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Am 19 éves vagyok!
2011. júl. 17. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is felszakadt már 2x is.....megvártam mig nem fáj és használtam megint.....

a második kicsit komolyabb volt mert vesztettem vagy 2 dl vért....pont rosszkor....azután is pihi volt egy 2 hétig...de azóta nincs vele gond...jobban teccik mint előtte...

xD

am ne aggódj. az iesfajta sportsérülések gyakoribbak mint gondolnád...

2011. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, megnyugtatott, hogy csak Betadinnal kell kenni és magától rendbe jön! 1 hét pihi, de mondta h utána mehet minden, ahogy eddig!

Felvetődött még bennem, h ha ies sérülést szereztem, akkor kellene-e sikosító? A bnőm full nedves, csak elcseszte a behelyezést xD

Akkor történt a sérülés!

Köszönöm a segítségeteket!!

2011. júl. 19. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!